A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

Чому Августин Блаженний полишив астрологію?
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

16:00

Катехиза

В ефірі

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:30

В родині "Радіо Марія"

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Божого Милосердя (Вінниця)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Чому Августин Блаженний полишив астрологію?

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-06
Передача:
Автор:
Після ефіру з отцем Олегом Сартаковим, який провадив катехизу на тему астрології, я здивовано запитав: «Невже невже є люди, які звертаються до астрологів?» Красномовний погляд був найкращою відповіддю, але отець також додав, що у Польщі є 40 тисяч осередків, де людина може отримати «фахову» допомогу астролога. Доречі, як в Польщі, так і в Україні, астролог – це професія, яка офіційно занесена до державного реєстру. Наступним кроком його пояснення стало твердження, що в католицькій Польщі, власне католицьких священиків - менше, ніж астрологів. А що вже говорити про наші терени?  Чи можемо дозволити собі твердження, що, оскільки очевидним є вплив Місяця на фізичні процеси приливів, наприклад, то можна також припустити, що існує певний вплив небесних тіл і на людину?Чому ми не довіряємо астрології? В чому ця «наука» суперечить здоровому глузду? Що думають астрономи і святий Август про астрологів? Як не грішити проти Бога астрологією? Про це дізнаєтесь в катехизі отця Олега Сартакова.

 

 Приводом для обговорення цієї теми стало звернення однієї парафіянки до отця. Вона просила пояснити ситуацію: лікар прописав їй препарат, в способі використання якого говорилося, що найкраще приймати ліки з урахуванням місячного календаря. У вірянки постало питання – чи є гріхом приймати препарат. Багато гострих питань щодо астрології можуть виникати і у нас, тому отець Олег вирішив присвятити нашу зустріч на «Радіо Марія» темі астрології.
Варто зазначити, як багато християн в сучасному світі, намагаються балансувати на межі вчення Церкви і різних навколо астрологічних порад, так і в давньому світі існувала проблема: що вибирати учневі Ісуса. Святий Августин, єпископ Гіппони, отець Церкви та відомий християнський письменник на початку свого шляху навернення не міг полишити захоплення астрологією. Важливим аргументом для розуміння  безсенсовності і неправдивості для Августина став випадок, який розказав йому приятель. Батько цієї молодої людини вираховував долю для сина, враховуючи час, місце, фазу місяця й сонця народження дитини. В той самий час народжувався син раба. Вони народилися в один час, але доля сина раба була рабською, а доля сина аристократа була панською.
Якщо поглянути лише на постаті Ісава та Якова, які народилися в один і той самий час, але ж долі мали різні, можемо зрозуміти, що «фах» астролога в сучасній Україні викликає великі сумніви. Детальніше слухайте в подкасті.

 

 

Відгуки

Ангел Безпеки

У денній катехизі з отцем Юстином Міщенко говорили про Ангела Безпеки, його головне призначення та місце, де його можна зустріти.- Першою функцією ангела є допомогти нам побачити волю Божу.Скільки людей сьогодні переживають почуття відкинутості, не відчувають, що їх люблять. Ми живемо постійно в страсі, що ми нікому не потрібні, що ми - нелюбимі. Це є великою проблемою нашого людства. 

Отець Микола Мишовський: "Кожен з нас - фарисей"

У ранковій катехизі з отцем Миколою Мишовським говорили про сучасне фарисейтво та його головні ознаки.За словами отця, у кожному з нас є фарисей, але не кожен здатен це визнати.

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)

Отець Віктор ЛУТКОВСЬКИЙ: "Найдосконалішим благословенням - є Євхаристія!"

В ефірі денної катехези говорили про благословення

Катехеза о. Олексія Самсонова: Як воскреснути з мертвих. Історія Лазаря

Ісус приходить в цей світ, в життя кожної людини, щоби вивести тебе з твоєї гробниці, в яку тебе запровадив твій страх, твій гріх, твоя недовіра....