Спілкувалися з Олегом Следем, психологом, психотерапевтом та Вікторією Кондратюк, психологинею Острозької академії на тему: "Психологія чоловіка та жінки: чому ми різні?".
"Насправді, чоловіки не знають чого хочуть жінки, думаю, що і жінкам невідомо, що бажає їх чоловік, адже це питання зрілих стосунків. Для того, щоб пізнати чого хоче інша людина треба запитати, заговорити - в основі є завжди спілкування", - радить Олег Следь.
"Має бути прагнення людини пізнавати іншу особу. Існують дві крайнощі: коли люди давно знайомі, наче дуже добре знають одне одного або якщо особа не бажає пізнавати внутрішній світ другої половинки, їй не цікаво дізнаватися, навіщо старатися", - розповідає Вікторія Кондратюк.
"Жінки насправді більше схильні говорити, ніж чоловіки, за дослідженнями науковців, але ще багато впливають наші особисті рамки, психологічні. Це закладається з дитинства.
Читала книгу Джона Грея "Чоловіки – з Марса, жінки – з Венери", але я її дуже не люблю, - ділиться гостя. - У мене враження, що автор, зібравши різні наукові теорії, бажав показати, що нам немає змісту намагатися наблизитися та навчитися жити разом, наче це не можливо.
Так, ми є різні, чоловіки та жінки, і будучи разом, створюємо третю планету, яка стає неймовірною через нашу єдність та бажання вдосконалюватися, долаючи різні перешкоди".
Відгуки
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.