Урочиста меса
Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Новини
Голос народу, голос Божий
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Як у Кані Галілейській, Ісусу Христос стає свідком кожного весілля, а тому чоловіку та дружині важливо пам'ятати дату свого весілля, той день, коли Господь поєднав дві долі й був запрошений у їхнє життя.
Католицька церква не дає розлучення оскільки немає на це права. Даючи владу Своїй Церкві перетворювати хліб і вино у Тіло і Кров Господні, хрестити та вінчати людей, Ісус не дав можливості повертати назад хліб і вино, «розхрещувати» чи «розвінчувати» людей.
З ранніх років християнства інститут шлюбу активно розвивався, про що свідчать праці Вчителів Церкви. Довгий час вважалось, що головним завданням подружжя є продовження людського роду, а після Тридентського Собору було визнано єдність і нерозривність шлюбу, тобто чоловік та дружина єднаються нерозривно до смерті одного з них.
"Як Бог залишається вірним, так і подружжя має залишатися вірним один одному", - наголошує сестра Василія.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розповідає про традицію днів духовної віднови, які зазвичай відзначають у перший четвер, п’ятницю та суботу кожного місяця. Ця практика пов’язана з особливим вшануванням Євхаристії, Пресвятого Серця Ісуса та Непорочного Серця Марії. Водночас священник наголошує, що зовнішні форми не мають стати порожнім ритуалом. Отець Андрій застерігає: важливо не лише дотримуватись умов, але й не втратити головного - глибини особистої віри. «Головна умова духовних практик - це любити молитву і Таїнства», – підкреслює він.
Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.
Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.
Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.
Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.