У програмі гостили кавер-гурт Big Brothers Band із частиною музичного колективу, а саме Кузьмін Олег - туба, Явдик Олександр - барабани, Чернецький Артем - труба.
"Ми вчимося грати кожен день, з року в рік, усе життя. Практикуватися потрібно щодня, варто тримати себе у формі, наче у спорті. Часто нас порівнюють із спортсменами, бо розминаємося кожного дня, займаємося вправами, використовуємо різні техніки та школи, - розповідає Артем про життя музикантів, які грають на духових інструментах.
- Все почалася з другого курсу, студентських років, від того часу ми граємо разом. Розпочинали не дуже серйозно, але нам подобалося грати разом, - пригадує Олег.
- Склад нашої групи змінювався, хтось йшов, а були хлопці, які приєднувалися. Нам вистачало стимулу, витривалості, але з матеріальної сторони бракувало часом костюмів, часом фінансів, - розповідає Олександр".
Відгуки
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ у циклі програм: "Життя у Святому Дусі тут і тепер" - говорить про особисте навернення християнина.
Отець Василь Іванів, чину Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ в циклі програм: "Радість у Святому Дусі" продовжує говорити про терпіння, які зазнає людина у сьогоденні і про їх подолання разом з Христом.
Як важливо жити у Святому Дусі так, щоб наше життя мінялося кожної хвилини, а життя може набути змісту тоді, коли ми навчимося жити у радості, - про важливість радості у Святому Дусі говоримо з отцем Василіє Іванівим, чину Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ
о. Теодор Дутчак (ЧСВВ УГКЦ) викладач Бучацького ліцея ім. Св. Йосафата розпочинає новий цикл програм: "Християнська педагогіка та виховання".
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.