Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Мишталь Наталия
Слава Ісусу Христу! Спогади про паломництво з Маниковець до Кам'янця Под. Я походжу з Маниковець з родини Володимира і Ніни Сивулько. Згадую як ми приймали паломників до своєї домівки, падав такий дощ, що паломники всі були в болоті і мокрі від дощу, така була злива що навіть зникло світло, вечерю мама ставила при свічках. Всі учасники з'їзджались до наших Маниковець, а на ранок вирушали в дорогу. Найголовніше запам'яталось на все життя, серце розпирало від мені ще тоді незрозумілої радості Ісуса Воскреслого та присутності Марії між нами, як ніби повітря було наелектризоване Божою присутністю між нами, така велика міць сходила на нас тоді. Тоді ще о.Ян Собіло зараз єпископ, нас дітей кожного дня після святої Літургії прикликав, гуртував до своєї хатини, і пригощав різними солодощами, щоб ви розуміли, що це приблизно кожен день приходило до 40 дітей в храм. Переглядали через відео тоді ще касети різні християнські мультфільми і фільми...завжди на кінець нас благословляв і відпускав. Богу дякую за приклад о.Яна він, саме є тією людиною яка все віддасть, заради ближнього!Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.