A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Цільність - важлива лідерська якість
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Захристія

14:00

Духовні читання

14:20

МамаFM

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:05

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св. Літургія з храму св. Флоріана (Шаргород)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

Відкриваючи таємниці християнства

Цільність - важлива лідерська якість

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-29
Автор:
Передача з архіву «Радіо Марія». В «Школі лідерства» отець Олег Кондратюк, кармеліт босий,  навчає та мотивує нас до лідерства: захоплююче, доступно, практично.В передачі «Школа лідерства» ми говоримо про характер лідера, про риси характеру, які допоможуть людині формувати в собі лідера, особу, що буде чинити Божий вплив на цей світ. Ці передачі можуть стати для вас прекрасним ґрунтом, навчальним матеріалом. Бо лідерства потребуємо найперше ми самі. Господь нас покликує до царювання, Він призначив нам царське покликання. Ми потребуємо лідерства, щоби упорядкувати своє власне життя і бути щасливим; життя своєї родини, щоби там знаходили мир і порозуміння; на роботі – з примусу вона перетворилася на місце служіння. Короче, це дійсно класно. Долучайтеся.
 
  Лідер потребує осмислення свого життя для того, щоб розставити пріоритети, випрацювати стратегію. Треба думати. Лідерство неможливе без мислення. Простежте за своїм щоденним життям: чи випадає вам хвилинка задуматися, а куди ви взагалі прямуєте, а що ви хочете, а чи вдовільняє вас те, що маєте? Чи змальовуєте перед собою перспективу завтрашнього дня. Якщо ретельно простежити за своїми справами робочими, домашніми, церковними, за своїм дозвіллям – можна помітити тотальний брак часу.  Навіть немає можливості помолитися. А насправді молитва в християнському житті може стати місцем, де ви будете звіряти з Богом свої плани, своє життя, де разом з Господом ви будете вимальовувати стратегії. Без цього лідерство є неможливим, але… Добре міряти, думати про майбутнє, навіть планувати, але ж треба і реалізовувати всі плани, цілі та мрії. Для реалізації нам буде потрібна така якість характеру як цільність. Просто кажучи це коли слова не розходяться з ділом, коли внутрішнє «хочу» пересікається з «треба». Саме на таких людей можна опертися у будь-якій ситуації, саме таким людям можна довіряти. І врешті решт саме за такими лідерами варто іти. Якщо ми навчимося будувати плани, мислити і бачити майбутнє, але не стане сили волі бути послідовним і чесним – нічого не вийде. Пам’ятаймо, найдієвіший спосіб виховання – особистий приклад. Як набути цільності характеру? І взагалі чи можливо таке перетворення? Що треба і можна зробити, щоби побудувати в собі цільність – почуєте в передачі «Школа лідерства» отця Олега Кондратюка.

Відгуки

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)
Марійна катехиза

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам
Читання 14 травня

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?
Читання 13 травня

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.
"Радіо Марія" в Арменії

"Радіо Марія" в Арменії

До дня Маріафону "Радіо Марія" презентує ряд передач про життя "Радіо Марія" в інших країнах. На зв'язку Арменія.