A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Цільність - важлива лідерська якість
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Голос народу, голос Божий

17:30

Теотокос

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:30

Недільні читання

21:00

Резонанс

22:00

Непісні розмови

22:40

Житія святих

22:50

Біблійні читання

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

Цільність - важлива лідерська якість

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-29
Автор:
Передача з архіву «Радіо Марія». В «Школі лідерства» отець Олег Кондратюк, кармеліт босий,  навчає та мотивує нас до лідерства: захоплююче, доступно, практично.В передачі «Школа лідерства» ми говоримо про характер лідера, про риси характеру, які допоможуть людині формувати в собі лідера, особу, що буде чинити Божий вплив на цей світ. Ці передачі можуть стати для вас прекрасним ґрунтом, навчальним матеріалом. Бо лідерства потребуємо найперше ми самі. Господь нас покликує до царювання, Він призначив нам царське покликання. Ми потребуємо лідерства, щоби упорядкувати своє власне життя і бути щасливим; життя своєї родини, щоби там знаходили мир і порозуміння; на роботі – з примусу вона перетворилася на місце служіння. Короче, це дійсно класно. Долучайтеся.
 
  Лідер потребує осмислення свого життя для того, щоб розставити пріоритети, випрацювати стратегію. Треба думати. Лідерство неможливе без мислення. Простежте за своїм щоденним життям: чи випадає вам хвилинка задуматися, а куди ви взагалі прямуєте, а що ви хочете, а чи вдовільняє вас те, що маєте? Чи змальовуєте перед собою перспективу завтрашнього дня. Якщо ретельно простежити за своїми справами робочими, домашніми, церковними, за своїм дозвіллям – можна помітити тотальний брак часу.  Навіть немає можливості помолитися. А насправді молитва в християнському житті може стати місцем, де ви будете звіряти з Богом свої плани, своє життя, де разом з Господом ви будете вимальовувати стратегії. Без цього лідерство є неможливим, але… Добре міряти, думати про майбутнє, навіть планувати, але ж треба і реалізовувати всі плани, цілі та мрії. Для реалізації нам буде потрібна така якість характеру як цільність. Просто кажучи це коли слова не розходяться з ділом, коли внутрішнє «хочу» пересікається з «треба». Саме на таких людей можна опертися у будь-якій ситуації, саме таким людям можна довіряти. І врешті решт саме за такими лідерами варто іти. Якщо ми навчимося будувати плани, мислити і бачити майбутнє, але не стане сили волі бути послідовним і чесним – нічого не вийде. Пам’ятаймо, найдієвіший спосіб виховання – особистий приклад. Як набути цільності характеру? І взагалі чи можливо таке перетворення? Що треба і можна зробити, щоби побудувати в собі цільність – почуєте в передачі «Школа лідерства» отця Олега Кондратюка.

Відгуки

Як педофілія стане нормою?

Як педофілія стане нормою?

Гості: кандидат філософських наук Петро Гусак та Сергій Шараєвський - режисер, пастор, громадський активіст.
"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

Про співвідношення християнства, краси і моди говорили в передачі “Musa sapientum або просто банан” зі стилісткою Русланою Погляд та священиком отцем Петром Балогом.
"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

Україна називається християнською країною, абсолютна більшість українців, як показують світські опитування, довіряють Церквам, однак медіа простір заповнений нехристиянськими ідеями, цінностями. Чому так? Чи можемо стверджувати, що християни знаходяться в інформаційних катакомбах? Чому так відбувається і як християнам вийти з цього стану?

Про це у передачі “Musa sapientum або просто банан” говорили з Русланом Кухарчуком, журналістом та лідером просімейного руху "Всі разом" та Катериною Баско, журналісткою, блогеркою.
Чипізація: пророцтво, що збувається чи безпідставна істерія?

Чипізація: пророцтво, що збувається чи безпідставна істерія?

Резонансний блог отця Петра Балога (ректора Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського) про вакцинацію викликав велику реакцію у християнському інтернеті. Пропонуємо вам послухати думку самого автора матеріалу та прочитати його статтю, з якої все і почалося.
До вашої уваги програма “Musa sapientum або просто банан”.
Єпископ Віталій Кривицький: "Цей гріх близький до проституції!'

Єпископ Віталій Кривицький: "Цей гріх близький до проституції!'

Гості програми: єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький та голова Всеукраїнського Благодійного Фонду «За гідність людини» пані Ґеня Самборська давали оцінку сурогатному скандалу, що стався в Україні.