Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза з о. Віталієм Козаком

Цільність - важлива лідерська якість

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-29
Автор:
Передача з архіву «Радіо Марія». В «Школі лідерства» отець Олег Кондратюк, кармеліт босий,  навчає та мотивує нас до лідерства: захоплююче, доступно, практично.В передачі «Школа лідерства» ми говоримо про характер лідера, про риси характеру, які допоможуть людині формувати в собі лідера, особу, що буде чинити Божий вплив на цей світ. Ці передачі можуть стати для вас прекрасним ґрунтом, навчальним матеріалом. Бо лідерства потребуємо найперше ми самі. Господь нас покликує до царювання, Він призначив нам царське покликання. Ми потребуємо лідерства, щоби упорядкувати своє власне життя і бути щасливим; життя своєї родини, щоби там знаходили мир і порозуміння; на роботі – з примусу вона перетворилася на місце служіння. Короче, це дійсно класно. Долучайтеся.
 
  Лідер потребує осмислення свого життя для того, щоб розставити пріоритети, випрацювати стратегію. Треба думати. Лідерство неможливе без мислення. Простежте за своїм щоденним життям: чи випадає вам хвилинка задуматися, а куди ви взагалі прямуєте, а що ви хочете, а чи вдовільняє вас те, що маєте? Чи змальовуєте перед собою перспективу завтрашнього дня. Якщо ретельно простежити за своїми справами робочими, домашніми, церковними, за своїм дозвіллям – можна помітити тотальний брак часу.  Навіть немає можливості помолитися. А насправді молитва в християнському житті може стати місцем, де ви будете звіряти з Богом свої плани, своє життя, де разом з Господом ви будете вимальовувати стратегії. Без цього лідерство є неможливим, але… Добре міряти, думати про майбутнє, навіть планувати, але ж треба і реалізовувати всі плани, цілі та мрії. Для реалізації нам буде потрібна така якість характеру як цільність. Просто кажучи це коли слова не розходяться з ділом, коли внутрішнє «хочу» пересікається з «треба». Саме на таких людей можна опертися у будь-якій ситуації, саме таким людям можна довіряти. І врешті решт саме за такими лідерами варто іти. Якщо ми навчимося будувати плани, мислити і бачити майбутнє, але не стане сили волі бути послідовним і чесним – нічого не вийде. Пам’ятаймо, найдієвіший спосіб виховання – особистий приклад. Як набути цільності характеру? І взагалі чи можливо таке перетворення? Що треба і можна зробити, щоби побудувати в собі цільність – почуєте в передачі «Школа лідерства» отця Олега Кондратюка.

Відгуки

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.