Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Де наше місце у страсний тиждень? Розповідає отець з ордену Братів Менших Конвентуальних Францисканців

Поділитись з друзями
Отець Мар’ян Мельничук OFM Conv (Орден Братів Менших Конвентуальних Францисканців) розповідав про любов та страждання Матері Божої в часі мук Її Сина.
"Марія для мене є прикладом любові, яка у цей Страсний тиждень поєднується зі стражданням свого Сина. Марія була єдиним світочем на цій важкій хресній дорозі терпіння, яку люди переживали, як щось далеке, - наголошує отець Мар'ян. - Для нас терпіння - найбільше випробування любові. Терпіння, яке будемо переживати з Ісусом. Намір моєї сьогоднішньої зустрічі з вами, щоб ми не були байдужими, щоб переживали ці події всім серцем. Задумаймося, якою ціною прийшло до нас спасіння?"
"Де моє місце повинно бути у часі важкого переживання? Де маю стояти? - продовжував катехит. - Учні втечуть, вони будуть боятися і ми боїмося. Вони не зрозуміють і ми не все розуміємо. Найкраща позиція у Страсний тиждень бути біля Марії. Божа Мати є найбільш гідною до наслідування для кожного з нас. Вона вчить нас, як правдиво любити. Лише вона показує нам свою присутність без слів. Саме Марія завжди була серцем найближче до свого сина. Ми не можемо втекти у свої справи. Ми мусимо просити Марію, щоб навчила нас плідно пережити Страсний тиждень, особливо в час карантину".

Відгуки

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

З 1 до 7 вересня 2024 року в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання. Тема цьогорічно заходу: "Бог смартфона".  Про виклики та завдання цієї ініціативи розповідає Анна Додар - працівниця секретаріату Комісії у справах душпастирства молоді, вчителька Салезіянський ліцей "Всесвіт", міста Житомира. 
Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Брат-францисканець, отець Микола Орач в програмі "У Ваших намірах" дає відповідь на питання: Чи варто докладати зусиль аби подобатися Богу? Чи можливо догодити Богу, і одночасно людині? Як Церква дивиться на тих хто користується послугами косметолога? Що таке духовна краса? Священник радить насамперед налаштувати свої стосунки з Богом, як з найближчим другом.
ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

Брат-францисканець Юстин Копитко очільник Школи душпастирів молоді в програмі У Ваших намірах запрошує на навчання та розповідає про формацію тих, хто хоче служити молодій Церкві. ШДМ - це спеціально розроблена програма за допомогою якої учасник отримає необхідні знання для більш кращого служіння.Офіційний сайт Комісії душпастирства молоді при єпископаті РКЦ: https://juvanima.org.ua/
Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Отець Вальдемар Павелець в програмі "У Ваших намірах" говорить про Діву Марію Царицю. Священник розповідає, що життя Богородиці зовсім не було царським, вона не носила ані урочистого одягу ані мали корони. Натомість традиція Церкви показує Марію як королеву. Автор програми додає, що офіційно титул Цариці Неба і Землі Католицька Церква починає використовувати після того як Папа Пій ХІІ видав свою енцикліку «Ad caeli Reginam» (До Цариці небес).
"Людина, яка проклинає, притягує діяння диявола", - отець Микола Орач

"Людина, яка проклинає, притягує діяння диявола", - отець Микола Орач

Про прокльони та брехні розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.