Слухати Радіо

Зараз в ефірі

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

Дім Милосердя в селі Андріївка зруйновано, але допомога бездомним та нужденним триває.

Поділитись з друзями
Замісник керівника будинку для бездомних похилого віку та бездомних з ознаками інвалідності "Дім Милосердя Київ", пастор Лютеранської Церкви Ігор Шемігон. "Ми прийняли рішення, що не будемо везти гуманітарну допомогу туди де вже були благодійні організації. Ми вирішили їхати туди, куди ще не прибувала допомога".
"Під час військової агресії два притулки в Києві та Макарівському районі, с. Андріївка, продовжували працювати. Коли розпочалася масштабна окупація то ми ще встигли провести декілька семінарів з медичної допомоги з підопічними в Києві. Також пропонували евакуювати мешканців та працівників із Андріївки, але більшість відмовилася бо думали що окупації не буде і все закінчиться швидко. Під час бойових дій в будинок влучив снаряд на щастя тоді ніхто не постраждав бо всі сховалися в погребі. Село Андріївка, де знаходиться "Дім Милосердя"  бомбардували постійно, там кожен будинок зруйнований. Із наших підопічних, протягом періоду бойових дій загинула одна бабуся, пані Любов", - розповідає пастор Ігор Шемігон.

Спільно з Християнською Службою Порятунку нам вдалося потрапити в Андріївку вже коли відбулася деокупація. Тоді ж ми почали вивозити підопічних і станом на сьогодні ми  евакуювали близько 20 людей до Івано-Франківська. Сьогодні в Андріївці Будинок Милосердя зруйновано. Проте ми продовжуємо працювати в Києві. В столиці вже розпочато прийом людей та триває роздача гуманітарної допомоги соціально незахищеним людям.


Сьогодні збільшилася кількість бездомних переселенців у Києві. Нам дуже допомагають колеги з Німеччини та Чехії оскільки велика кількість наших волонтерів зосередили свою увагу на допомозі ЗСУ. Ми прийняли рішення, що не будемо везти гуманітарну допомогу туди де вже були благодійні організації. Ми вирішили їхати туди, куди ще не прибувала допомога.


Зустрічі з людьми, які шукають Бога відбуваються постійно. Кожну поїздку до громад та в села супроводжуєть чудеса. Переважно розповідаю, що світ зіпсований та що Бог любить нас. Люди слухають із захватом і я бачу, що серця жадають Бога. Ми маємо говорити Слово Надії про те, що Христос Воскрес із мертвих, щоб ми мали життя з достатком.

Станом на сьогодні всі безхатченки в безпеці. 

Відгуки

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

Де знайти підтримку під час випробувань? - відповідає брат Микола Орач.

"Все, що відбувається навколо можна порівняти із хвилями, які накривають людину. Опору, підтримку, настанову та втіху, ми можемо віднайти в Слові Божому, Службі Божій, сповіді, молитві та дотриманні інформаційної гігієни". Про мир та спокій під час випробувань розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

"Говоріть із Богом про свої рани, адже через них Він хоче вилікувати вашу душу", — отець Станіслав Свурка

Про убогість духом розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.
"Пошук нових доріг", - о.В'ячеслав Грумницький про зустріч настоятелів у Римі

"Пошук нових доріг", - о.В'ячеслав Грумницький про зустріч настоятелів у Римі

В ефірі програми "У Ваших намірах" отець В'ячеслав Грумницький, настоятель парафії Михаїла Архангела в м. Дунаївці. Нещодавно в Римі відбулася зустріч парафіяльних настоятелів з усього світу, і делегатом від України був отець В'ячеслав. Тема цієї зустрічі: "Парафіяльні настоятелі за Синод". Ця подія відбулася в рамках Синодального шляху, який Церква розпочала у 2021 році. Про все, що відбувалося і обговорювалося під час пленарних засідань, слухайте в 30-хвилинній програмі.
Які способи варто застосовувати у вирішенні конфлікту між дітьми і батьками?

Які способи варто застосовувати у вирішенні конфлікту між дітьми і батьками?

Вікторія Зігерт, голова Громадської Організації "Крила для Родини" продовжує цикл програм про дитяче виховання. Ця програма допоможе батькам і дітям у вирішенні конфліктів. Головним пріоритетом у подоланні непорозумінь між поколіннями є повага, і тут батьки мають першими подати приклад того, що вони поважають думку дитини. На думку авторки програми після цього діалог має налагодитися.
"Віра може врятувати Україну!" - отець Міхал Бранкевич

"Віра може врятувати Україну!" - отець Міхал Бранкевич

В програмі говоримо про те, як вимолити для України справедливий Божий мир.