Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ця програма В Родині Радіо Марія була присвячена спілкуванню з представником ордену кармелітів босих (OCD) – отцем Мареком Громоткою, настоятелем київської парафії Воздвиження Хреста Господнього (на фото), який розповідав про служіння, життя в спільноті, опіку над вірними.
Слухачам буде цікаво дізнатися про започаткування і розвиток ордену кармелітів, побожність до Св. Скапулярія, сучасний розвиток згромадження, сестер-кармеліток.
Поговорили про святошинський костел – материнську київську парафію, адже за часів радянської влади вона буда єдиною офіційно дозволеною совєтами.
Отець Марек розповів про себе, свою родину, формування свого священницького покликання, служіння в Африці, зокрема в Руанді (де відбувалось об’явлення Богородиці, а потім, на жаль, геноцидна громадянська війна), про служіння в Україні.
Особливі теми бесіди – початок збройної повномасштабної агресії, згуртування вірних, особлива опіка Св. Йосифа та особиста молитва отця-кармеліта босого – адорація, читання Святого Письма, роздумування над Словом Божим, так звана розумна молитва.
Цього разу в програмі Magistra vitae з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова, досліджували Західноукраїнську Народну республіку
Продовжуємо розгляд подій Директорії УНР в циклі програм Magistra vitae разом з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова
Продовжуємо розгляд української революції в циклі програм Magistra vitae. Цього разу пропонуємо зануритися в події Директорії Української Народної Республіки разом з п. Іриною Телегуз, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії та етнології України Українського державного університету ім. М. Драгоманова
Гість сьогоднішньої програми «В Родині Радіо Марія» – отець Руслан Михалків, колишній вихованець, а зараз шостий ректор Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса, доктор морального богослов’я.
В нашій підсумковій програмі «В Родині Радіо Марія» мали можливість спілкуватися з чудовими гостями студії – отцем Віталієм Новаком з Місійного Згромадження Св. Вікентія де Поля та сестрою Назарією Гарманчук зі Згромадження сестер Св. Йосифа
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.