Слухати Радіо

Зараз в ефірі

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Юрієм Зелінським

16:45

Дитяча молитва

17:20

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

Диявол шукає найменшу шпаринку, щоб знищити тебе. Бережіть щоденну спільну молитву та кажіть добрі слова підтримки один одному, - о. Тарас Фітьо

Поділитись з друзями
Створено: 2022-05-24
Передача: Катехиза
Про збереження сім'ї та сімейні цінності розповідає голова референтури у справах родини Львівської Архиєпархії УГКЦ, отець Тарас Фітьо.
"Попри трагічний період війни, та розлуку я ще більше люблю свою дружину та дітей. Ми не думали, що так сильно емоційно прив'язані один до одного".
"Впродовж трьох років в ефірі Радіо Марія ми говоримо на сімейну тематику. Цього разу ми продовжуємо говорити про те, як вберегти сім'ю під час війни. У минулому випадку я наголошував на важливості емоційного зв'язку між чоловіком та дружиною. сьогодні ми поговоримо про духовний вимір сім'ї", - 

Зосередьмо увагу на весіллі в Кані Галилейській, коли Богородиця каже слугам: "Що тільки скаже вам - робіть". Тут Христос перетворив воду в вино - перемінив немочі в переваги. 

Коли сталася війна багато сімей мали роз'єднатися і вже три місяці перебувають окремо. Тут можуть проявитися звичайні людські немочі. Диявол не пропустить моменту, щоб зруйнувати сім'ю через зневіру, конфлікти тощо

По телефону подружжя має вирішувати конфлікти, але через невміння та без близького спілкування вічнавіч владнати суперечку майже неможливо. 

Диявол різними способами хоче зруйнувати сім'ю він шукатиме найменшу шпаринку, щоб нашкодити подружжю. Але Господь хоче, щоб я ще більше любив свою дружину та дітей. Нам потрібно, щоб ми не тільки не дали тріщинку, але й дали відсіч ворогу.

Щоб відновити стосунки після суперечки та болю, коли серце зранене, потрібно нагадати мету: собі та разом згадати куди йдемо. Наприклад, звичайна людська мета - бути щасливими. А коли з'являється біль та гординя від суперечки то потрібно зосередити увагу на меті. 

Попри трагічний період війни, та розлуку я ще більше люблю свою дружину та дітей. Ми не думали, що так сильно емоційно прив'язані один до одного.

Відгуки

Наука підтвердила Євхаристійне диво!

Наука підтвердила Євхаристійне диво!

Євхаристійне диво у Ланчано відоме з VIII століття. Яким чином це сталося і чому тривалий час не документовалося - катехиза отця Тараса Єгеря.
В чому помилявся Ной та чому трапився Вселенський Потоп?

В чому помилявся Ной та чому трапився Вселенський Потоп?

Чому патріарх Ной вважається меньш досконалим ніж Авраам та Мойсей? В чому полягав гріх людей перед Потопом? Чому Ной навчився в Ковчезі? Як біблійна історія книги Буття пов'язана і нашою сучасністю. Про все це в катехезі о. Олексія Самсонова з циклу "Бібілійні постаті".
Про те, як святий Франциск і свята Клара оголосили війну цілому місту

Про те, як святий Франциск і свята Клара оголосили війну цілому місту

Абатиса жіночого Бенедиктинського абатства матінка Клара з Житомира розповідала про святу Клару Ассізьку, засновницю ордену кларисинок.
"Ісус тебе запрошує в дорогу за собою", - бр.Сергій Воронюк

"Ісус тебе запрошує в дорогу за собою", - бр.Сергій Воронюк

Брат-капуцин Сергій Воронюк, продовжує свій цикл катехез на Радіо Марія. Це чергова серія присвячена темі покликання. Катехит наголошує на тому, що покликання в християнському розумінні варто розвивати. Священник переконаний, що кожен з нас зможе найбільше зробити для України, для народу, якщо буде в своєму Богом дарованому покликанні. Не там де нам зручно, де нам комфортно, не страшно, - але там де нас поставив Бог.
Чим саме була особливою свята Едита Штайн?

Чим саме була особливою свята Едита Штайн?

У чому саме полягає феномен святої Едити Штайн?