Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:20

Біблійні читання

В ефірі

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:15

Концерт привітань та гарного настрою

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

Диявол шукає найменшу шпаринку, щоб знищити тебе. Бережіть щоденну спільну молитву та кажіть добрі слова підтримки один одному, - о. Тарас Фітьо

Поділитись з друзями
Створено: 2022-05-24
Передача: Катехиза
Про збереження сім'ї та сімейні цінності розповідає голова референтури у справах родини Львівської Архиєпархії УГКЦ, отець Тарас Фітьо.
"Попри трагічний період війни, та розлуку я ще більше люблю свою дружину та дітей. Ми не думали, що так сильно емоційно прив'язані один до одного".
"Впродовж трьох років в ефірі Радіо Марія ми говоримо на сімейну тематику. Цього разу ми продовжуємо говорити про те, як вберегти сім'ю під час війни. У минулому випадку я наголошував на важливості емоційного зв'язку між чоловіком та дружиною. сьогодні ми поговоримо про духовний вимір сім'ї", - 

Зосередьмо увагу на весіллі в Кані Галилейській, коли Богородиця каже слугам: "Що тільки скаже вам - робіть". Тут Христос перетворив воду в вино - перемінив немочі в переваги. 

Коли сталася війна багато сімей мали роз'єднатися і вже три місяці перебувають окремо. Тут можуть проявитися звичайні людські немочі. Диявол не пропустить моменту, щоб зруйнувати сім'ю через зневіру, конфлікти тощо

По телефону подружжя має вирішувати конфлікти, але через невміння та без близького спілкування вічнавіч владнати суперечку майже неможливо. 

Диявол різними способами хоче зруйнувати сім'ю він шукатиме найменшу шпаринку, щоб нашкодити подружжю. Але Господь хоче, щоб я ще більше любив свою дружину та дітей. Нам потрібно, щоб ми не тільки не дали тріщинку, але й дали відсіч ворогу.

Щоб відновити стосунки після суперечки та болю, коли серце зранене, потрібно нагадати мету: собі та разом згадати куди йдемо. Наприклад, звичайна людська мета - бути щасливими. А коли з'являється біль та гординя від суперечки то потрібно зосередити увагу на меті. 

Попри трагічний період війни, та розлуку я ще більше люблю свою дружину та дітей. Ми не думали, що так сильно емоційно прив'язані один до одного.

Відгуки

Як християнин має ставитись до війни?

Як християнин має ставитись до війни?

Що Другий Ватиканський собор говорить про війну?
Чому навернувся імператор Костянтин?

Чому навернувся імператор Костянтин?

Отець Костянтин Морозов продовжує говорити про історію Літургії за часів імператора Костянтина.
Яка насправді політика Ватикану щодо України? - розповідає отець Петро Балог

Яка насправді політика Ватикану щодо України? - розповідає отець Петро Балог

Отець Петро Балог говорив про вислови Папи в контексті подій в Україні.
У костелі св. Миколая встановлять камінь з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

У костелі св. Миколая встановлять камінь з гроту Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл

29 вересня у свято св. Архангела Михаїла, о 18.00 в костелі св. Миколая в Києві, що на вул. Великій Васильківській 75, відбудеться урочисте внесення каменю з гроту (печери) Гаргано, на якому під час об’явлення стояв Архангел Михаїл, а також встановлення статуї святого Архангела Михаїла на її постійне місце у храмі. Про встановлення каменю з гори де обявився Архангел Михаїл в костелі Миколая в Києві розповідає настоятель парафії Святого Миколая в Києві, отець Павло Вишковський.
Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Що робити, аби задовольнити свої потреби, та не образити інших?

Асертивність. Цикл програм "Міць в слабкості" сестри Тетяни Богославець. "Особа, якій притаманна асертивна поведінка, не повинна завжди бути спокійною, усміхненою чи «дипломатичною», адже важливо, відповідно до обставин, віднаходити баланс між агресивністю та пасивністю".