Настоятель парафії Святого Духа у Чернігові, отець Петро Врублевський, продовжив коментувати адгортацію Папи Франциска "Christus Vivit" (Христос живе!), яка присвячена молоді. У програмі священник із згромадження Отців Місіонерів Облатів Непорочної Марії, називав імена святих, які є прикладом для молоді в церкві, та розповідав про їхню вірність Богу до останнього подиху.
"Ми люди церкви стаємо молодими тільки тоді, коли слухаємо Божого слова і беремо участь у святій Літургії. Джерелом нашої молодості не є сучасний світ, але сам Бог! - наголошує отець Петро.
- Марія, яка хоче наслідувати Христа, є є чудовим прикладом для молоді в церкві. І ми - ті, кому виповнилося вісімнадцять, тридцять, шістдесят років, - учні Ісуса Христа йдемо за Ісусом. Крок, який Марія зробила у молоді роки є ідеальним взірцем для молодих осіб та для усіх вірних. Вона засвідчила як молодість може розвиватися у нас. Діва запитувала ангела і не боялася з ним спілкуватися. Тому і ми не маємо страхатися запитувати Отця.
Марія сказала Творцю "так", тому що вона всім серцем хотіла бути залученою у справі, до якої її кличе Господь. Вона відчувала впевненість, завдяки тому, що несла у собі обітницю. Саме тому Папа Франциск запитує кожного: чи відчуваємо ми обітницю, яку несемо своїм життям, власною особою? Яку Божу обітницю ми несемо у своєму житті? Для кого я є обіцяним?"
Відгуки
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.