В часі програми говорили про ювілей, який нещодавно відсвяткував архієпископ, проблеми визнання УПЦ КП, як автокефалії Вселенським Патріархатом і перспективу утворення в Україні Єдиної Помісної Церкви
Мова за канонічність для УПЦ КП - навіть не стоїть. Просто не вважаємо за потрібно про це говорити. Для нас саме поняття канонічна, або неканонічна Церква звучить абсурдно! Як може бути Церква - незаконна? Або це Церква, або ні! Ми говоримо про визнання автокефалії української церкви! Всяке визнання залежить від тих, хто визнає. Наразі - всі документи, які для цього потрібно - передані нами до Вселенського Патріарха, і Константинопольскої Матері Церкви. Від них очікуємо рішення. З іншого боку, є Московська Патріархія, яка від 1991 року розглядає прохання визнати автокефалію нашої Церкви, і розглядає в не зовсім позитивному руслі, але формально вона має дати відповідь на це запитання. Але якби ми тільки сподівалися на зовнішні центри православні, що вони нас визнають, як автокефалію, і тоді ми заживемо добре і щасливо - то був би помилковий шлях. Найголовніше - це те, що ми як Церква живемо, зростаємо, визнаємо ідентифікуючи себе за догматичним вченням, за церковним порядком, за канонічним устроєм, і ні в чому не відрізняємося від цілої повноти цілої Православної Церкви, і тому ми не бачимо підстав відмовляти нам у гідності як Церкві, і Церкві Автокефальній.
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.