Слухати Радіо

11:00

Урочиста меса

В ефірі

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Добрий досвід ми можемо переймати від різних авторитетів: батьків, дідусів, вчителів, приятелів, а також друзів в небі - святих

З с.Оленою Невінською OSU розпочинаємо новий цикл програм про св.Марію від Втілення
Папа Франциск про покликання до святості в сучасному світі: "Ми не повинні знеохочуватись, дивлячись на взірці святості, які нам здаються недосяжними. Не належить їх копіювати, бо це може нас віддалити від того виняткового шляху, який приготував нам Господь. Кожний має розпізнати свою дорогу і видобути з себе те, що має найкраще, те, що найбільш особистого Бог в ньому заклав. А не марнувати сил, намагаючись наслідувати те, що не було для нього передбачуване".
Святі мають бути для нас взірцем для наслідування, але ми не повинні їх копіювати, тому що кожен з нас має свою дорогу. Добрий досвід ми можемо переймати від авторитетів: батьків, дідусів, вчителів, приятелів, а також друзів в небі.
Вінок від Богородиці для України: Єпископ Ян Собіло про 45-річчя об’явлень у Меджугор’є

Вінок від Богородиці для України: Єпископ Ян Собіло про 45-річчя об’явлень у Меджугор’є

Світ відзначає 45-ту річницю об’явлень Пречистої Діви Марії, і цього року Україна отримала надзвичайний духовний подарунок. Єпископ Ян привіз із собою вінок, який був на голові статуї Богородиці в місці об’явлень,. Особливість цього вінка в тому, що він прикрашений стрічками в кольорах українського прапора — як символ того, що Небесна Матір молиться за нашу державу та випрошує мир для наших земель.
2026-06-27 00:00:00
«Не бійтеся»: чи є землетруси, війни та катаклізми ознаками останніх часів?

«Не бійтеся»: чи є землетруси, війни та катаклізми ознаками останніх часів?

Після новин про потужний землетрус у Венесуелі в програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розмірковував над тим, як християнам сприймати природні катаклізми, війни та інші тривожні події сучасності. Гість пояснив, чи варто вбачати в цих явищах безпосередні ознаки кінця світу та який головний меседж Христос залишає людям на час випробувань.
2026-06-25 00:00:00
«Я є плодом візиту Папи»: о. Міхал Бренкевич про 25-річчя приїзду Івана Павла ІІ до України

«Я є плодом візиту Папи»: о. Міхал Бренкевич про 25-річчя приїзду Івана Павла ІІ до України

У програмі «У Ваших намірах» о. Міхал Бренкевич поділився особистою історією, як візит святого Папи Івана Павла ІІ у 2001 році став поштовхом до його переїзду в Україну та багаторічного служіння в Києві. Священник також розповів про хвилю навернень після папського візиту, відродження католицької ідентичності українців та найважливіші риси святого Папи.
2026-06-23 00:00:00
25-річчя візиту св. папи Йоана Павла ІІ до України: як Львів відзначатиме ювілей

25-річчя візиту св. папи Йоана Павла ІІ до України: як Львів відзначатиме ювілей

Керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради Євген Бойко розповідає про заплановані урочистості у Львові, присвячені відзначенню 25-ї річниці апостольського візиту св. папи Йоана Павла ІІ до України.
2026-06-19 00:00:00
Храм — це не просто будівля: чому святині є особливим місцем Божої присутності?

Храм — це не просто будівля: чому святині є особливим місцем Божої присутності?

У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розповів про біблійні витоки вшанування святих місць — від жертовника Авраама і скинії Заповіту до Єрусалимського храму та сучасних християнських святинь. Розмова також торкнулася значення освячення храмів і болючої теми пошкодження Великої Успенської церкви Києво-Печерської лаври внаслідок російської атаки.
2026-06-18 00:00:00