A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 127

Духовна та особиста сфера мого життя: як ставити ціль і досягати її?
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:20

Слово на кожен день

В ефірі

Відкриваючи таємниці християнства

21:30

Духовні читання

22:00

Катехиза

23:20

Школа лідерства

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Архіпастир відповідає

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Рорати

07:15

Годинки

Духовна та особиста сфера мого життя: як ставити ціль і досягати її?

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-16
Автор:
 Духовна та особиста сфера мого життя: як ставити ціль і досягати її? Передача з архіву «Радіо Марія», в якій отець Олег Кондратюк розкриває зміст пріоритетних сфер: духовної та особистої.  Чому ми маємо іти слідом за критерієм отця Олега, приймаючи те, що духовна сфера є найважливішою? Насправді – не маємо це робити. Краще не приймати бездумно те, що є «правильним» в устах когось, навіть авторитетного, але оцінити все своє життя самотужки. Бо дуже часто мені особисто доводилося іти за авторитетом у визначенні духовної сфери найважливішою, але це було формальне визнання, за яким не було дійсного усвідомлення того, а що реально є важливим. 

Результатом такого походу за авторитетом є відсутність внутрішньої мотивації, а відповідно і невдачі на шляху просування до нав’язаної цілі. 
Чому духовна сфера є важливішою за все? Бо Господь дав мені життя і постійно тримає його у своїх руках. Тобто Він є Вседержителем. Тобто, розуміючи, що все належить Йому, я маю виконувати «свої щоденні християнські обов’язки»? Пригадаймо слова  Ісуса: «не називаю вас своїми слугами». В цьому випадку нас треба назвати саме слугами, бо виконуємо обов’язки за примусом як раби, що виконують працю, бо не мають можливості її не виконувати. Вони просто змушені. Невже це мета християнського життя. Але в більшості випадків наші стосунки з Богом мають саме такий характер.  В мені є покликання бути дитям Божим. В мені є дар священика, пророка і царя, якщо, звичайно, вірити Катехизму Католицької Церкви. І ці покликання мають реалізуватися лише в Бозі. Врешті решт «не заспокоїться людська душа, поки вона не спочине в Бозі». Через цю кризу пройшло кожне серце, що направду шукає і не погоджується з долею духовного жебрака і в кінцевому результаті мерця з діагнозом духовна дистрофія. Господь є благословенням і даром в кожній сфері. Він дає нам таланти – ми реалізуємо своє професійне покликання; він «зліпив кожного в лоні матері» - тобто Він є основою відносин людини із самим собою; він дарує таїнство подружжя, брами до створення сім’ї.  Підсумовуючи сферу людських відносин з Богом хотілося б акцентувати саме на особистому контакту з Богом. Ми покликані бути приятелями Бога, його друзями, так само як і Авраам, Мойсей, Давид. А через Ісуса Христа ми здобули те, чого не мали найбільші праведники Старого Завіту - «найменший в Царстві Божому буде більше за Йоана». Друга за важливістю сферою є відносини з найближчою до нас особою – самим собою. Багато з нас мають зранення, які не дають прийняти себе таким якими ми є. Ми постійно намагаємося позбутися себе якоюсь діяльністю, якимось добрими справами, вважаючи, що не треба бути егоїстами. Побожні християни мають зручний спосіб втечі від себе самого – служіння Богові. Вони починають велику місійну діяльність. Відвідають одну, другу, третю спільноту, допомагають бідним, займаються євангелізацією, служать в тюрмах і дитячих будинках. Це добрі справи, але часто вони допомагають нам залишатися в резервації, відчуженні від свого серця.  Варто пригадати, що полюбити ближнього можна, спочатку полюбивши себе. Треба признатися: а в яких насправді відносинах я є з самим собою, бо не отримаю плоду від служіння любові іншим, якщо до себе любові не маю. «Школа лідерства» пропонує вам зазирнути в своє серце, збагнути свої життєві сфери, робити кроки у досягненні мети в кожній сфері і бути щасливими, реалізовуючи Боже покликання у вашому житті.

Відгуки

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?

Читання 13 травня

Афіняни – це парадокс у очах Павла. Напевно, Павло, пройшовшись по Афінах, побачив, що там люди винятково побожні (deisidaimone/sterov-ретельно виконуючі релігійні приписи) та що всі люди тільки тим і займалися, що любили слухати про щось нове або дискутувати, напевно, вже думав, що вони вже спіймались в сіті Христа, залишилося тільки витягнути їх на сушу, не вистачає тільки почати їм проповідувати Слово Боже і Афіни стануть християнською столицею. Однак так не сталось. Павло пережив поразку, якої давно не знав.

"Радіо Марія" в Арменії

До дня Маріафону "Радіо Марія" презентує ряд передач про життя "Радіо Марія" в інших країнах. На зв'язку Арменія.