A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

Духовна та особиста сфера мого життя: як ставити ціль і досягати її?
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія (Бердичів)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Коротко про головне

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Наближаючись до православ'я

Духовна та особиста сфера мого життя: як ставити ціль і досягати її?

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-16
Автор:
 Духовна та особиста сфера мого життя: як ставити ціль і досягати її? Передача з архіву «Радіо Марія», в якій отець Олег Кондратюк розкриває зміст пріоритетних сфер: духовної та особистої.  Чому ми маємо іти слідом за критерієм отця Олега, приймаючи те, що духовна сфера є найважливішою? Насправді – не маємо це робити. Краще не приймати бездумно те, що є «правильним» в устах когось, навіть авторитетного, але оцінити все своє життя самотужки. Бо дуже часто мені особисто доводилося іти за авторитетом у визначенні духовної сфери найважливішою, але це було формальне визнання, за яким не було дійсного усвідомлення того, а що реально є важливим. 

Результатом такого походу за авторитетом є відсутність внутрішньої мотивації, а відповідно і невдачі на шляху просування до нав’язаної цілі. 
Чому духовна сфера є важливішою за все? Бо Господь дав мені життя і постійно тримає його у своїх руках. Тобто Він є Вседержителем. Тобто, розуміючи, що все належить Йому, я маю виконувати «свої щоденні християнські обов’язки»? Пригадаймо слова  Ісуса: «не називаю вас своїми слугами». В цьому випадку нас треба назвати саме слугами, бо виконуємо обов’язки за примусом як раби, що виконують працю, бо не мають можливості її не виконувати. Вони просто змушені. Невже це мета християнського життя. Але в більшості випадків наші стосунки з Богом мають саме такий характер.  В мені є покликання бути дитям Божим. В мені є дар священика, пророка і царя, якщо, звичайно, вірити Катехизму Католицької Церкви. І ці покликання мають реалізуватися лише в Бозі. Врешті решт «не заспокоїться людська душа, поки вона не спочине в Бозі». Через цю кризу пройшло кожне серце, що направду шукає і не погоджується з долею духовного жебрака і в кінцевому результаті мерця з діагнозом духовна дистрофія. Господь є благословенням і даром в кожній сфері. Він дає нам таланти – ми реалізуємо своє професійне покликання; він «зліпив кожного в лоні матері» - тобто Він є основою відносин людини із самим собою; він дарує таїнство подружжя, брами до створення сім’ї.  Підсумовуючи сферу людських відносин з Богом хотілося б акцентувати саме на особистому контакту з Богом. Ми покликані бути приятелями Бога, його друзями, так само як і Авраам, Мойсей, Давид. А через Ісуса Христа ми здобули те, чого не мали найбільші праведники Старого Завіту - «найменший в Царстві Божому буде більше за Йоана». Друга за важливістю сферою є відносини з найближчою до нас особою – самим собою. Багато з нас мають зранення, які не дають прийняти себе таким якими ми є. Ми постійно намагаємося позбутися себе якоюсь діяльністю, якимось добрими справами, вважаючи, що не треба бути егоїстами. Побожні християни мають зручний спосіб втечі від себе самого – служіння Богові. Вони починають велику місійну діяльність. Відвідають одну, другу, третю спільноту, допомагають бідним, займаються євангелізацією, служать в тюрмах і дитячих будинках. Це добрі справи, але часто вони допомагають нам залишатися в резервації, відчуженні від свого серця.  Варто пригадати, що полюбити ближнього можна, спочатку полюбивши себе. Треба признатися: а в яких насправді відносинах я є з самим собою, бо не отримаю плоду від служіння любові іншим, якщо до себе любові не маю. «Школа лідерства» пропонує вам зазирнути в своє серце, збагнути свої життєві сфери, робити кроки у досягненні мети в кожній сфері і бути щасливими, реалізовуючи Боже покликання у вашому житті.

Відгуки

Як педофілія стане нормою?

Як педофілія стане нормою?

Гості: кандидат філософських наук Петро Гусак та Сергій Шараєвський - режисер, пастор, громадський активіст.
"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

Про співвідношення християнства, краси і моди говорили в передачі “Musa sapientum або просто банан” зі стилісткою Русланою Погляд та священиком отцем Петром Балогом.
"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

Україна називається християнською країною, абсолютна більшість українців, як показують світські опитування, довіряють Церквам, однак медіа простір заповнений нехристиянськими ідеями, цінностями. Чому так? Чи можемо стверджувати, що християни знаходяться в інформаційних катакомбах? Чому так відбувається і як християнам вийти з цього стану?

Про це у передачі “Musa sapientum або просто банан” говорили з Русланом Кухарчуком, журналістом та лідером просімейного руху "Всі разом" та Катериною Баско, журналісткою, блогеркою.
Чипізація: пророцтво, що збувається чи безпідставна істерія?

Чипізація: пророцтво, що збувається чи безпідставна істерія?

Резонансний блог отця Петра Балога (ректора Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського) про вакцинацію викликав велику реакцію у християнському інтернеті. Пропонуємо вам послухати думку самого автора матеріалу та прочитати його статтю, з якої все і почалося.
До вашої уваги програма “Musa sapientum або просто банан”.
Єпископ Віталій Кривицький: "Цей гріх близький до проституції!'

Єпископ Віталій Кривицький: "Цей гріх близький до проституції!'

Гості програми: єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький та голова Всеукраїнського Благодійного Фонду «За гідність людини» пані Ґеня Самборська давали оцінку сурогатному скандалу, що стався в Україні.