У програмі "У Ваших намірах" гостили відомого священика, екзорциста Кам'янець-Подільської Дієцезії - отця В'ячеслава Клембовського. Говорили про піст, вибори та екзорцизми
Часом люди по-своєму незнанню, коли що-небудь у них стається, відразу звертаються до екзорциста. Перед тим, як приступити до екзорцизму потрібно порозмовляти з людиною, варто дослідити її, чи справді ця людина є одержимою. Найсильнішим екзорцизмом є сповідь. Для того, щоб зрозуміти, чи людина не хворіє, наприклад, шизофренією, вистачає одного запитання.
До мене звертаються багато молодих людей, яким по 15 -16 років, вони жаліються на суїцидальні схильності. Звертаються також з різними залежностями. Минулого року відмовилося від алкоголю близько 70 - ти людей. Я маю певний принцип, приймаю людей тільки зранку, бо це служіння дуже виснажує.
Є також на Хмельниччині отець Ян Білецький. Не знаю, чи буде ще така людина в історії. Скільки оздоровлень з раку за його молитвами... Скільки оздоровлень духовних, очищень.
В мене був випадок, коли перед екзорцизмом я забув поставити на себе духовний молитовний захист. І в один момент одержимий почав практично летіти на мене з криками і прокльонами, тоді вже не пам'ятаю, куди я торкнувся хрестом до тієї людини, але цю особу відкинуло відразу, я думав вона забилася, бо сильно вдарилася. Диявол ніколи не піде на Рани Ісуса Христа, на Кров і на Хрест Голгофський, якими екзорцист себе охороняє. Найбільша помилка екзорциста - це вступити в діалог з дияволом.
Відгуки
Брат-капуцин Віктор Дешук під час ранкової катехези знайомить слухачів Радіо Марія з постаттю святого Леопольда Мандича.
Отець Віталій Козак продовжує цикл катехез під назвою "Історія дружби". Священник розповідає про досвід молитви святої Терези Авільської. Дослідники життя Терези виділяють три етапи її переживань. Перший - "спонтанність і відкритість", другий - "неприйняття і конфлікт", і третій - "гармонія зустрічі".
Ієрей Православної Церкви України отець Петро Лопатинський коментуючи 50-й псалом пояснює, що означає бути рабом гріха, та рабом Бога.
Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "
Всесвіт", м. Житомир.
Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Vova Fedorchuk
Доброго дня,а коли Ян Бiлецький буде на Хмельниччинi?Надія СМОЛЬКЕВИЧ
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як можна зв’язатись з отцем Яном Білецьким? Або чи можна приїхати на службу де він править?Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.