В ефірі програми Глас народу. Глас Божий - згадували щойно покинувшого цей світ кінематографіста. Великого митця і автора безсмертних хітів: Іронія долі, або з легким паром, Службового роману, Жестокого романсу, Небес обіцяних, Гусарської балади ті інших...
Він відкрив безліч талановитих акторів, а вже ті що "з іменем" у його стрічках сяяли по-особливому: Лія Ахеджакова, Валентин Гафт, Світлана Нємоляєва, Барбара Брильська, Андрій Мягков, Юрій Яковлєв, Микита Міхалков, Олег Басілашвілі, Броніслав Брондуков - цей список можна нескінченно продовжувати...
Українцям буде цікавим дізнатися думку Рязанова про Путіна, вона була однозначною: Я ненавиджу Єльцина лише за одне: за те, що він зробив Путіна президентом.
Для людей віруючих - творчість Ельдара Рязанова залишила велику спадщину: глибоку драматичну поезію, примхи долі, вибір, людянність, совість, героїзм. За все це, ми любимо Рязанова, і любитимемо завжди. Дякуємо вам, Царство вам Небесне, і вічна пам'ять!
Він був радісною людиною, справжнім святом! Його працездатності можна лише позаздрити, коли знімав стрічки - буквально не спав. На знімальному майданчику міг зірватися, актори пригадують, як під час зйомок картини "Гараж", він добре взяв за барки Георгія Буркова, бо той довго не міг зрозуміти задумку режисера. Колись у полоні гніву, Рязанов розбив декорацію, бо почув, як хтось зі знімальної групки перегукувався: "Хто посмів порушити тишу? Чому ви не поважаєте акторської праці?"
Були і веселі епізоди. Наприклад, сцена з'ясуванні cтосунків героїв картини Службовий роман. Актори Андрій Мягков і Аліса Фрейндліх так увійшли в кураж, що буквально все розтрощили у кабінетах, та за їх межами - в сценарії такого не було, але режисер давав волю творчості, коли це дозволяв дух сцени.
Відгуки
Говоримо про терплячість - доньку мудрості.
В цьому році відомий журналіст, письменник та автор резонансної книги-розслідування "Справа Василя Стуса" святкує свій 50 річний ювілей.
Нижче подаємо детальний таймінг півторагодинної розмови.
Якою має бути молитва в час Великого посту?
Наш гість: парох Храму Благовіщення у Городку, Львівської області, капелан, керівник ГО Апостольська Чота та режисер, який встиг запам'ятатися своїми патріотичними стрічками. Чергова творча робота має стати значною подією в культурному середовищі УГКЦ на Галичині. Про прийдешню стрічку "Лемик" повідомила низка авторитетних християнських та світських видань. Новий фільм заснований на реальних подіях: у 1933 році молодий і перспективний політичний діяч, член ОУН Микола Лемик за наказом проводу українських націоналістів вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова (за сумісництвом емісара більшовицьких спецслужб) на знак протесту проти штучно організованого радянською владою Голодомору в Україні у 1932-1933 рр.
Відомий прозаїк та сценарист став співпрацювати з греко-католицьким священником отцем Михайлом Греділем, який готується знімати стрічку засновану на реальних подіях. Головний герой — 18-річний юнак Микола Лемик, уродженець Перемишлянщини,
студент Львівського університету, один із найкращих бійців ОУН. У червні 1933 року керівництво Організації українських націоналістів
прийняло рішення привернути увагу світової спільноти до трагедії
Голодомору, що вирувала у цей час в Україні.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.