Слухати Радіо

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

Фарисей Апостол народів. Знайомимось з Павлом, щоб зрозуміти його Євангеліє

Створено: 2017-04-11 00:00:00
Програма: Катехиза
«...Ми знаємо, що Савло з Тарсу прибув до Єрусалиму, щоб навчатись в Гамаліеля, одного з найкращих вчителів Тори. Дорога була важкою, легше і безпечніше було плисти морем, напевно так і Савло приплив до Єрусалиму…» –  отець Олег Саламон в денній катехезі знайомить слухачів з Апостолом народів, з Савлом з Тарсу. 
«…Ми не знаємо, чи знав особисто Савло Ісуса Христа. Є такий текст в другому посланні Павла до Коринтян (2 Кор 5;16) "Навіть якщо ми знали Ісуса згідно з тілом", то ж напевно Савло міг бачити Ісуса і чути його, але ця зустріч була біглою і нічого в ньому не змінила. Тільки вже в Дамаску Савло побачить Ісуса Христа...».  
Все найкраще для Бога: як навчитися ставити Творця на перше місце у своєму житті

Все найкраще для Бога: як навчитися ставити Творця на перше місце у своєму житті

У новій катехезі на Радіо Марія отець Григорій Рогацький роздумує над тим, чому ми покликані віддавати Богові найкраще з того, що маємо. Чи потребує Господь наших матеріальних дарів, і як щире дарування часу, сил та уваги змінює серце самої людини? Дізнайтеся про духовну логіку «першоплодів» та важливість щирості, яка перевершує будь-яку ціну.
2026-06-04 00:00:00
"Не бійтесь поганих лідерів! Бійтеся поклоніння хорошим лідерам!" - о. Віталій Козак

"Не бійтесь поганих лідерів! Бійтеся поклоніння хорошим лідерам!" - о. Віталій Козак

У програмі “Катехиза” отець-кармеліт Віталій Козак розглядає небезпечний зв'язок між релігією та політикою, використовуючи цикл романів «Дюна» Френка Герберта як алегорію. Він пояснює, що релігія має колосальну силу впливу, оскільки апелює до сенсу життя, проте вона стає руйнівною, коли політики перетворюють її на інструмент контролю та маніпуляцій. Через образ Пола Атріда висвітлюється трагедія культу особи, де лідер поступово замінює Бога, перетворюючи живу віру на сліпий фанатизм. Священник наголошує на важливості критичного мислення та смирення, застерігаючи від ідеалізації земних правителів. Порівнюючи шлях месії з «Дюни» та служіння Ісуса Христа, катехит закликає шукати істину, яка визволяє, а не ідеології, що поневолює. Зрештою, жодна система чи лідер не можуть замінити Бога, а фанатизм починається там, де зникають запитання.
2026-06-03 00:00:00
Приховане життя Ісуса в Назареті: чому воно важливе для нас сьогодні?

Приховане життя Ісуса в Назареті: чому воно важливе для нас сьогодні?

У цьому радіоефірі о. Гжегош Вавжиняк аналізує значення прихованого життя Ісуса Христа в Назареті, підкреслюючи історичну та духовну цінність цього періоду. Він пояснює, що звичайне повсякдення Спасителя у знедоленому краї освячує рутину кожної людини, перетворюючи її на історію спасіння. Катехит фокусує увагу на важливості слухання Божого Слова та підготовці до місії через тишу й працю. Окремо розглядаються ключові місця Назарету, зокрема джерело Діви Марії, де, згідно з апокрифами та традицією, розпочалося Благовіщення. Священник закликає слухачів шукати Бога не лише в чудесах, а й у власній буденності, наслідуючи приклад Святої Родини.
2026-06-03 00:00:00
"Радіо Марія - це моє друге серце!" - єпископ-емерит Леон Дубраський

"Радіо Марія - це моє друге серце!" - єпископ-емерит Леон Дубраський

Про життя пастиря, який після років служіння перебуває на спочинку, причини тривання війни та роль радіо Марія в житті християнина говорить єпископ-емерит Леон Дубравський
2026-06-02 00:00:00
"Писати вони навчились пізніше, ніж жити за Божою волею", - с. Наталія Вакулішина

"Писати вони навчились пізніше, ніж жити за Божою волею", - с. Наталія Вакулішина

У продовження попередньої історії про Святу Марію Домініку Мадзарело, співзасновницю Салезіанського Згромадження, с. Наталія Вакулішина знайомить нас із особливостями духовного життя сестер-монахинь на чолі із настоятелькою, яка і стала святою. Бідність і злидні, які супроводжували першу салезіанську спільноту сестер у селі Морнезе, сприяли тому, щоб називатись сьогодні Домом Божої любові.
2026-05-28 00:00:00