Слухати Радіо

17:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

Фатімські об’явлення Пресвятої Діви Марії: здійснення пророцтв в історичних подіях ХХ – початку ХХІ ст.

Пропонуємо Ваші увазі програму циклу Magistra vitae в дещо незвичайному форматі – на стику віри, теології, історії – про пророцтва Богородиці під час фатімських об’явлень та їхнє втілення в історичних подіях ХХ – початку ХХІ століть – з отцем Романом Лабою, OSPPE (Орден Св. Павла Першого Пустельника), доктором біблійної теології

Враховуючи чим був 1917 рік та подальші події для історії України,  для уламків Російської імперії та усього світу взагалі, слухачам буде цікаво заглибитися в таємниці фатімських об’явлень.

В програмі коротко нагадали про перші об’явлення Ангелу Миру 1915 р., події у Фатімі з 13 травня по 13 жовтня 1917 р., подальші об’явлення та ті таємниці, які Богородиця розкрила фатімським дітям, а згодом с. Люсії.

В чому суть цих таємниць, як Церква та вірні дізналися про них, в чому суть третьої таємниці, як вони здійснювались в історичних подіях 1917-1920 рр., в 20-30 рр. ХХ ст., періоді другої світової війни, чому, як, коли відбувались посвяти Росії та усього світу Непорочному Серцю Марії, які пророцтва Богородиці ми могли побачити під час революції гідності (фото на першій світлині статті: барикадні бої 18.02.2014 р. на майдані, авторське право - Mstyslav Chernov/Unframe/http://www.unframe.com/) та зараз – в період збройної агресії та повномасштабної війни?

Що нам всім потрібно винести з об’явлень Пресвятої Діви особливо зараз, коли ми безпосередньо стаємо учасниками таких складних, страшних, скорботних, але й войовничих, героїчних та благодатних історичних й геополітичних подій?

«Віра, яка не скорилася терору»: римо-католицька Церква в Україні у 1930-х роках ХХ століття

«Віра, яка не скорилася терору»: римо-католицька Церква в Україні у 1930-х роках ХХ століття

У новому випуску історичного циклу Magistra vitae отець Григорій Рассоленко продовжує розповідь про одну з найтрагічніших сторінок історії римо-католицької церкви в Україні — 1930-ті роки, коли тоталітарний радянський режим розпочав систематичне нищення духовенства, церковних громад і самого права людини відкрито сповідувати свою віру.
2026-07-22 00:00:00
«Священник не має бути дволиким чи хитрим», – отець Вадим Русаловський

«Священник не має бути дволиким чи хитрим», – отець Вадим Русаловський

У програмі «Покликані до служіння» з отцем Вадимом Русаловським, священником Київсько-Житомирської дієцезії, продовжили розмову про важливість покликань до богопосвяченого життя в сучасних умовах, коли Україна вже п’ятий рік переживає повномасштабну російську агресію.
2026-07-14 00:00:00
«Не бійтеся, я відправляю перші дев'ять п'ятниць місяця!» – Ганна Путова

«Не бійтеся, я відправляю перші дев'ять п'ятниць місяця!» – Ганна Путова

Саме ця фраза з відомого «католицького» анекдота стала своєрідним епіграфом програми «Покликані до служіння», гостею якої була Ганна Путова – історик, архівіст, науковець і багаторічна учасниця молитовного руху «Сім'я Пресвятого Серця Ісуса». Розмова була присвячена історії, духовності та понад тридцятирічному служінню цього руху в Україні.
2026-07-08 00:00:00
Римо-католицька церква в Україні в 1917 – 20-х рр. ХХ століття

Римо-католицька церква в Україні в 1917 – 20-х рр. ХХ століття

Ця програма історичного циклу Magistra vitae з отцем Григорієм Рассоленко була присвячена надзвичайно складному періоду розвитку римо-католицької церкви в Україні з періоду революційних змін 1917 р. і далі – в 20-х рр. ХХ століття
2026-06-30 00:00:00
«Дякую Господу за єдність і духовне натхнення, які приніс візит Папи», – єпископ Олександр Язловецький

«Дякую Господу за єдність і духовне натхнення, які приніс візит Папи», – єпископ Олександр Язловецький

Ця програма «В родині Радіо Марія» була присвячена 25-й річниці візиту Святого Папи Йоана Павла ІІ в Україну. Гостем ефіру став єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький.
2026-06-25 00:00:00