A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

«Франко казав: я вірив і вірую в Бога, але не так як ви всі…» – Лариса Каневська, дослідниця життя і творчості Івана Франка
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:05

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св.Софії (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

Відкриваючи таємниці християнства

21:30

Духовні читання

22:00

Катехиза

23:20

Школа лідерства

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

«Франко казав: я вірив і вірую в Бога, але не так як ви всі…» – Лариса Каневська, дослідниця життя і творчості Івана Франка

Поділитись з друзями
Створено: 2016-10-13
Передача:

Медсестра, яка доглядала Франка в притулку Січових стрільців, запитала його, чи правда, що він не вірить в Бога? Бо за Іваном Яковичем був ореол атеїста, соціаліста, безбожника, і Франко їй відповів: «Люди, люди… Я вірив і вірую, але не так як ви всі… ». Ефір до 160 річчя від народження і 100 річчя по смерті Івана Яковича Франка. 

Іван Франко. Ким він був? Чому ходив на служби Божі, але не прийняв перед смертю сповідь? На якій мові писав листи коханій? Чи справді у побуті він був німецькомовним? Як висміював пристосуванців і брехунів у політиці, чому називав їх «хрунями»? Відповіді на ці та інші питання у відвертій розмові про Каменяра з дослідницею творчості І. Франка, співробітницею Музею видатних діячів української культури Ларисою Каневською.  «… Сьогодні вже можна вже досить об’єктивно поглянути на творчість Франка. Франко писав: «Даже работая на русском языке, мне кажется, что я не изменю моей родине… ».

Ведучі ефіру: історики Володимир Іванченко та Володимир Ковальчук.  

Відгуки

Про багатоцільову допомогу для постраждалих від війни людей в програмі «Радіо Марія»

На жаль, ніхто не може передбачити, коли танки заїдуть саме в твій город, а снаряд влучить саме в твоє вікно. Як і ніхто не попередить, що на порятунок життя залишились лічені дні, а то й години, і що життя в евакуації триватиме не один рік…

Життя та здоров’я на лінії вогню. Медичні проекти Акції «Папа для України»

Постійні стреси, небезпека обстрілів та поранень, загроза від мін та нерозірваних боєприпасів, закриття пунктів первинної медицини, відсутність лікарів… За даними ООН, більше 2 мільйонів жителів Донбасу залишаються без доступу до якісної медичної допомоги.  Акція «Папа для України» вже другий рік поспіль фінансує гуманітарні проекти направлені на медичну допомогу людям, що постраждали від війни на сході країни. В другому ефірі з циклу програм на Радіо Марія, присвячених Акції, йшлося про те, як вдалось допомогти жителям прифронтових регіонів та внутрішнім переселенцям підтримати здоров’я.

Зігріті теплом милосердя Святішого Отця. Ефір перший присвячений Акції «Папа для України»

Перший випуск з циклу програм, присвячених гуманітарній Акції святішого Отця Франциска «Папа для України», розповідає про важливість «тепла» для людини, котра постраждала від війни. Про першочергові завдання, які стояли на цю зиму перед Акцією і про тих, для кого такою потрібною була допомога святішого Отця, у 18 хвилинах ефіру.

Добро, любов і совість - тріада життя і творчості письменниці Ганни Чубач

В гостях у Радіо Марія приймали талановиту і відкриту жінку, письменницю, творця любові і краси - Ганну Танасіївну Чубач. 

Уроки історії чи порочні кола: до 100-річчя Жовтневого перевороту

"Іноді історія потребує поштовху" - слова В. Ульянова стали маховиком до величезних геополітичних змін не тільки суспільного, але й релігійного характеру. У програмі "Історичні діалоги", з гостями студії - істориком Володимиром Іванченком та політичним аналітиком Тимішем Мартиненко-Кушлянським, - обговорювали історичні наслідки подій сторічної давнини, який відбиток вони наклали на сучасну Україну і чому був втрачений шанс на державність у 1918 році.