A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 128

Героїзм і рани сьогоднішньої України
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

15:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:40

Дитяча молитва

17:00

Новини

17:10

Голос народу, голос Божий

17:30

В родині "Радіо Марія"

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Святий дня

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

Героїзм і рани сьогоднішньої України

Поділитись з друзями
Створено: 2015-07-27
Передача:
В авторській  програмі Тетяни Калініченко «Бути чоловіком», говорили про героїзм по-українськи з американським фотографом Джозефом Сивеньким, автором проекту «Рани», та волонтером Анатолієм Мазарчуком — засновником та координатором сайту Герої АТО  - порталу для збору коштів на лікування поранених. 

Йосип Сивенький – американський фотокореспондент з одеським корінням, який працював в гарячих точках в Іраку, Грузії, в Зімбабве, в Афганістані, а зараз живе і працює в Україні створюючи проект «Рани», присвячений воїнам АТО. Знімки з гарячих точок зроблені паном Йосипом публікувались в таких виданнях, як  The New York Times, The New York Times Sunday Magazine, Conde Nast Portfolio, GQ, Time, Newsweek, The New Yorker: «Я би сказав, що люди однакові всюди. Але коли я знімаю в  Іраку – там я зовсім іноземець, я не говорю арабською і, навіть, якщо розумію що там відбувається – Ірак це не моя країна. Натомість в Україні, я почуваюсь українцем, мої корені звідси. І можливо це не правильно, але тут все моє, воно ближче до мене, воно впливає на мене інакше».

 

Анатолій Мазарчук –  засновник, координатор та дизайнер сайту Герої АТО  - порталу для збору коштів на лікування поранених. Пан Анатолій прагне, щоб в кожного пораненого бійця була однаково активна інформаційна підтримка. Тож Анатолій Мазарчук проектом «Герої АТО» вирівнює шанси поранених солдат на допомогу, публікуючи інформацію про них: «Коли ми бачимо хлопчину якому 18 років, а він вже з ампутованої рукою – це нормально, що в нас викає почуття співчуття щодо нього». «Фотографія має бути реальною, бо реальність завжди сильніше.  Може задаватись, ну що тут такого, зараз на всіх сайтах є поранені хлопці і ми додаємо кілька світлин подібних. Але у Джозефа довгостроковий проект, і цей проект буде важливий і по закінченні війни, бо хлопці залишаться. Він буде навіть більш важливий можливо через п’ять, десять років, коли ми переосмислюватимемо історію».

Відгуки

Про багатоцільову допомогу для постраждалих від війни людей в програмі «Радіо Марія»

На жаль, ніхто не може передбачити, коли танки заїдуть саме в твій город, а снаряд влучить саме в твоє вікно. Як і ніхто не попередить, що на порятунок життя залишились лічені дні, а то й години, і що життя в евакуації триватиме не один рік…

Життя та здоров’я на лінії вогню. Медичні проекти Акції «Папа для України»

Постійні стреси, небезпека обстрілів та поранень, загроза від мін та нерозірваних боєприпасів, закриття пунктів первинної медицини, відсутність лікарів… За даними ООН, більше 2 мільйонів жителів Донбасу залишаються без доступу до якісної медичної допомоги.  Акція «Папа для України» вже другий рік поспіль фінансує гуманітарні проекти направлені на медичну допомогу людям, що постраждали від війни на сході країни. В другому ефірі з циклу програм на Радіо Марія, присвячених Акції, йшлося про те, як вдалось допомогти жителям прифронтових регіонів та внутрішнім переселенцям підтримати здоров’я.

Зігріті теплом милосердя Святішого Отця. Ефір перший присвячений Акції «Папа для України»

Перший випуск з циклу програм, присвячених гуманітарній Акції святішого Отця Франциска «Папа для України», розповідає про важливість «тепла» для людини, котра постраждала від війни. Про першочергові завдання, які стояли на цю зиму перед Акцією і про тих, для кого такою потрібною була допомога святішого Отця, у 18 хвилинах ефіру.

Духу Святий, я не знаю Тебе ще. Але хочу пізнати, хочу пізнати Хто Ти?

Важливо повторювати молитву: "Духу Святий, я не знаю Тебе ще. Але хочу пізнати, хочу пізнати Хто Ти? 
Такої молитви нас навчає отець Юрій Зелінський OFMCap в черговій катехезі. 

Корупція і хабарництво - це гріх, який потребує не лише прощення, але й зцілення

Отець Віталій Храбатин в катехезі про соціальну доктрину Церкви, а саме свідоцтво християнина в сучасному світі, порушує тему гріха корупції та хабарництва