Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

Героїзм і рани сьогоднішньої України

Поділитись з друзями
Створено: 2015-07-27
Передача:
В авторській  програмі Тетяни Калініченко «Бути чоловіком», говорили про героїзм по-українськи з американським фотографом Джозефом Сивеньким, автором проекту «Рани», та волонтером Анатолієм Мазарчуком — засновником та координатором сайту Герої АТО  - порталу для збору коштів на лікування поранених. 

Йосип Сивенький – американський фотокореспондент з одеським корінням, який працював в гарячих точках в Іраку, Грузії, в Зімбабве, в Афганістані, а зараз живе і працює в Україні створюючи проект «Рани», присвячений воїнам АТО. Знімки з гарячих точок зроблені паном Йосипом публікувались в таких виданнях, як  The New York Times, The New York Times Sunday Magazine, Conde Nast Portfolio, GQ, Time, Newsweek, The New Yorker: «Я би сказав, що люди однакові всюди. Але коли я знімаю в  Іраку – там я зовсім іноземець, я не говорю арабською і, навіть, якщо розумію що там відбувається – Ірак це не моя країна. Натомість в Україні, я почуваюсь українцем, мої корені звідси. І можливо це не правильно, але тут все моє, воно ближче до мене, воно впливає на мене інакше».

 

Анатолій Мазарчук –  засновник, координатор та дизайнер сайту Герої АТО  - порталу для збору коштів на лікування поранених. Пан Анатолій прагне, щоб в кожного пораненого бійця була однаково активна інформаційна підтримка. Тож Анатолій Мазарчук проектом «Герої АТО» вирівнює шанси поранених солдат на допомогу, публікуючи інформацію про них: «Коли ми бачимо хлопчину якому 18 років, а він вже з ампутованої рукою – це нормально, що в нас викає почуття співчуття щодо нього». «Фотографія має бути реальною, бо реальність завжди сильніше.  Може задаватись, ну що тут такого, зараз на всіх сайтах є поранені хлопці і ми додаємо кілька світлин подібних. Але у Джозефа довгостроковий проект, і цей проект буде важливий і по закінченні війни, бо хлопці залишаться. Він буде навіть більш важливий можливо через п’ять, десять років, коли ми переосмислюватимемо історію».

Відгуки

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).
Місія «Карітас Спес Україна» - півроку гуманітарної відповіді Церкви на повномасштабну війну

Місія «Карітас Спес Україна» - півроку гуманітарної відповіді Церкви на повномасштабну війну

Місія Цекви в гуманітарному служінні в умовах повномасштабного вторгнення. Про діяльність Карітас Спес Україна розповідає виконавчий директор місії, отець В'ячеслав Гриневич SAC . 
"На кожного з нас Господь має свій план", - Тетяна Калініченко про діяльність "Карітас-Спес" під час війни

"На кожного з нас Господь має свій план", - Тетяна Калініченко про діяльність "Карітас-Спес" під час війни

В програмі "40 хвилин про головне" прессекретарка релігійної місії "Карітас-Спес Україна" Тетяна Калініченко розповідає про діяльність організації в умовах російсько-української війни. За словами Тетяни, поле діяльності "Карітас-Спес Україна" на нинішній день надзвичайно широке. Насамперед це гуманітарна поставка ліків, харчів та засобів гігієни. Деякі офіси "Карітас-Спес" працюють в окупованих росією містах та містах, які потерпають від масових бомбардувань.