Пісня Перемоги
Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Різдвяна програма
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Духовні читання
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
В програмі «Історичні діалоги» історик, заступник голови Українського інституту національної пам’яті Володимир Тиліщак. Чому зупинились селянські майдани 30х років? Як визрівав план упокорення голодом? І як вдалося приховати масштабну трагедію від світу? Геноцид чи «класецид»? Паралелі нещодавніх майданів з майданами 1030х. років… Голодомор 32-32. Не дай собі забути. Ведучі ефіру: Володимир Іванеченко, Володимир Ковальчук та Тетяна Калініченко.
«Питання чому зупинився майдан 14 року? Чому обмежились киданням корумпованих чиновників в сміттєві баки, а не почали вбивати? Ми можемо порівнювати і ставити багато питань, багато «чому?», але повстання 30х років в Україні, це була самооборона селян проти зловживань влади. Так, як вони це розуміли…
Варто розуміти той інформаційний вакуум в якому жило село 30х років і колосальну роботу агітпропу…Терор радянської влади щодо селянства водночас супроводжувався винищенням і української еліти. Це процеси не розривні. І не можна говорити, що голодомор це знищення лише українського селянства – це акт знищення частини української нації… Навіть можемо пригадати колективізацію і розкуркулювання, які почались в 1929 році, одночасно, паралельно, але я думаю, що це було свідомо, розпочався процес Спілки визволення України. На початку 30 року сталінський режим розпочинає операцію масового розкуркулення і депортації селян на північ, але перед тим в них відібрали зброю…».