Слухати Радіо

Зараз в ефірі

05:00

Молитва

В ефірі

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

Головна наша зброя - молитва!

Поділитись з друзями
Створено: 2022-08-23
Передача: Щит віри
Обговорювали аспекти духовної боротьби та духовної зброї з гостем передачі – О. РОМАН ЛАБА -  OSPPE (Орден Святого Павла Першого Пустельника), доктор богослов’я і біблеїст.
МЩ ХСП закликає на липень до посиленої молитви у цьому намірі.      

На які процеси в країні вливає саме духовна війна і чому це  теж можна назвати словом,- війна , та які засоби стануть в нагоді, якою духовною зброєю можемо перемагати ворог.


Ведуча програми: ОСТРІКОВА НАТАЛІЯ - волонтер Радіо Марія, служитель Молитовного Щита.

Хто є агресором? В контексті війни, то всі розуміють, що в мілітарній боротьбі наразі це є рф. Натомість у Святому Письмі  Св. Апостол  Павло говорить про те, хто є нашим головним агресором. В Посланні до Ефесян (р.6)  він каже, що наша боротьба не проти тіла і крові, тобто, - не проти людини, а проти начал, проти сил темряви і піднебесних просторах, вказуючи ,таким чином, на сили темряви, на злого духа, як основного агресора.


Тут зауважимо, що це не є тим, що характеризує християнина, який під час війни починає використовувати  духовну зброю – молитву, піст, тощо. Християнин – це той, хто постійно знаходиться на війні. І  так збіглося, напевно, з Божого провидіння, що початок агресії, яку досвідчує Україна, випало з початком Великого посту. На Літургії молились за те, щоб в боротьбі взялись за духовну зброю при підтримці християнського війська Небесної Церкви.


Християнин постійно змагається проти диявола, проти своєї старої природи зраненої гріхом, проти свого егоїзму і проти світу , але не у людському розумінні, а проти світу, який визначає, наприклад, Св. Апостол Йоан – середовище, яке противиться Богові і йде в супереч Божої волі. І з тими трьома противниками християнин постійно бореться – сатана, тіло або плоть (тут мається на увазі не фізичний аспект, а зіпсута людська природа) , а світ – у значенні середовища, яке бунтується проти Бога, проголошує не Божу ідеологію і т.д.        


Багато росіян проникнуті не Божою ідеологією , так званого, «руского міра», яка хоче домінувати, поневолювати і т.д. Для протидії цьому теж потрібна духовна зброя.
Долучаймося до спільних молитв у намірах Молитовного Щита ХСП. Молімося разом!

Контакти для долучення до Молитовного Щита та уточнення деталей:                Національний координатор Молитовного щита –  
Ольга Полюга.

Пишіть у вайбері +380679307545 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com або резервний контакт: Головний координатор Молитовного щита — Марина Роменська.  Пишіть у вайбері +380672421983 чи на ел.пошту prayer.shield.corps@gmail.com

Відгуки

"Саме зараз має розпочатись особлива духовна битва", - Андрій Оленчик

"Саме зараз має розпочатись особлива духовна битва", - Андрій Оленчик

Ми закликаємо всіх українських християн доєднатися до духовної хвилі «Вогняний рубіж», яка триватиме протягом чотирьох місяців у межах служіння Молитовного щита Християнської служби порятунку.   Чому ця ініціатива називається саме ,- "Вогнний рубіж"? Яке  завдання ми, як християни, як громадяни своєї країни,  покликані виконати в цій молитовній акції?
Спробуємо знайти  відповіді на ці та інші питання на сторінках Бібілії разом із одним з лідерів Молитовного Щита Християнської служби порятунку - Андрієм Оленчиком.
Якою є любов що здатна змінювати?

Якою є любов що здатна змінювати?

Отець Петро Франків говорить про любов, яка має силу змінювати людські серця.
"Ісус приходить, щоб послужити!" - отець Валентин Матушевський

"Ісус приходить, щоб послужити!" - отець Валентин Матушевський

Отець Валентин Матушевський говорить про Вербну Неділю. Священник розповідає про значення урочистості, символи та знаки, які провадять до глибшого розуміння свята Воскресіння.
Як християнам не допустити екоцид?

Як християнам не допустити екоцид?

Ведуча: Острікова Наталія - волонтер Радіо Марія, служителька Молитовного Щита Християнської служби порятунку.
Тема обговорення:  Екоцид: чи можна зупинити нищівні  задуми одвічного ворога людства та  тих, хто служить йому. Що може зробити християнин, щоб запобігти  екоциду або його руйнівним наслідкам.
Навіщо це марнотратство? - отець Валентин Матушевський про таємниці Страсного недільного Євангеліє

Навіщо це марнотратство? - отець Валентин Матушевський про таємниці Страсного недільного Євангеліє

На Вербну неділю, отець Валентин детально розбирав відповідне Євангеліє: Мт 27, 11-54.