Ігор Білорус, пастор церкви Ісуса Христа міста Тернополя продовжує цикл програм "Притчі Ісуса", зокрема говоримо притча про "Митаря та фарисея"
"Два чоловіки до храму ввійшли помолитись, один фарисей, а другий був митник. Фарисей, ставши, так молився про себе: Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди: здирники, неправедні, перелюбники, або як цей митник. Я пощу два рази на тиждень, даю десятину з усього, що тільки надбаю! А митник здалека стояв, та й очей навіть звести до неба не смів, але бив себе в груди й казав: Боже, будь милостивий до мене грішного!...Говорю вам, що цей повернувся до дому свого більш виправданий, аніж той піднесений".
Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі!
Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним,
але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши, як людина, Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної...
Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних, і щоб кожен язик визнавав: Ісус Христос то Господь, на славу Бога Отця! (Флп. 2, 5-11)
Відгуки
Вшанування Почаївської ікони Божої Матері почалося з XVI століття і має своє особливе значення - у програмі говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком, ПЦУ
Для християнина недостатньо бути добрим, милосердним, смиренним, покірним, терплячим... ВІн має любити своїх братів, сестер. Саме Ісус навчив нас любити. Така любов спонукає нас помирати за інших, - розмову веде редактор Тернопільської регіональної студії Наталя Галущак
У житті завжди важлива є зустріч, але як вона відбудеться залежить від нас та наскільки ми вірні тим обітницям, які складаємо перед Творцем? Про вірність Богові у програмі говорить вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі отець Назарій Зузак, РКЦ
Про важливість набожності до Крові Ісуса Христа говоримо з вікарієм парафії Божого Милосердя у Тернополі отцем Назарієм Зузаком, РКЦ
Отець Теодор Дутчак, ЧСВВ УГКЦ вчитель предметів духовно-морального спрямування та вихователь Бучацького ліцею ім. Св. Йосафата у циклі програм: "Християнська педагогіка" говорить про духовне відновлення педагога.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.