Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:20

Розарій

В ефірі

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

"Господь після людини створив Господній день, щоб святкувати", - отець Лаврентій Жезіцький

Поділитись з друзями
В програмі "У Ваших намірах" говорили про роль свята у житті людини. Священик пояснює, яким чином має відзначатися свято, незалежно, чи то церковне свято, чи воно є світським, та дає відповідь на питання: чи могла б людина жити без хвилин святкування
Повноцінне святкування буде лише в Небі. Часто люди говорять, що сильно напрацювались перед якимось святкуванням, щоб воно видалось вдалим. І справді, щоб добре відсвяткувати, потрібно добре втомися. Насамперед святкування - це бути з Богом, бути з родиною, і важливим є спричинитись до цього свята. Свята без людини не існує.

Відгуки

"Для того, щоб відшукати надію - маємо знайти правду!" - отець Станіслав Нуцковський

"Для того, щоб відшукати надію - маємо знайти правду!" - отець Станіслав Нуцковський

Хрест - має провадити до Надії. Отець станіслав Нуцковський говорив про надію, яка є одним з головних осердь з грона християнських чеснот.
"Хрест - це велика погуба для диявола", - о.Вальдемар Павелець

"Хрест - це велика погуба для диявола", - о.Вальдемар Павелець

В програмі "У Ваших намірах" говорили про значення хреста. Чому його бояться демони? Чи варто хрест носити відкрито на грудях? Чи правильно сприймати хрест як оберіг?
Ідеальна проповідь: якою вона повинна бути?

Ідеальна проповідь: якою вона повинна бути?

З Іреною Примак, у день спомину святого Йоана Золотоустого, говоримо про те, що потрібно для доброї проповіді.
Як навчитись любити?

Як навчитись любити?

Як любити тих, хто не любить? Отець Станіслав Нуцковський розповідає про любов, як особливу вершину християнства.
Отець Вальдемар Павелець запрошує на 28-му Дієцезіальну зустріч молоді. Що чекає молодь на цьогорічному ДДМ?

Отець Вальдемар Павелець запрошує на 28-му Дієцезіальну зустріч молоді. Що чекає молодь на цьогорічному ДДМ?

Відповідальний за душпастирство молоді в Києво-Житомирській Дієцезії, отець Вальдемар Павелець запрошує на 28-му Дієцезіальну зустріч молоді, яка відбудеться  з 15, по 17 вересня 2023 року в Житомирі. Вся інформація про подію озвучена в програмі "У Ваших намірах".