Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:30

Концерт привітань та гарного настрою

В ефірі

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Юрієм Блажиєвським

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Новини

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св.Меси із Базиліки Воздвиження Всечесного Хреста (Чернівці)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Люди справи

21:00

В родині "Радіо Марія"

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

"Господь сильніший за політиків!" - владика Ян Собіло

Поділитись з друзями
У п'ятницю, 26 листопада, у Брюховичах розпочалось 56 Пленарне засідання Конференції Римсько-Католицьких єпископів України. Зустріч триватиме два дні. - повідомляє: https://kmc.media
Єпископ-помічник  Харківсько-Запорізької дієцезії владика Ян Собіло поінформував слухачів Радіо Марія про перебіг зустрічі єпископів РКЦ.


Як вже повідомлялося, 22-25 листопада єпископи РКЦ та УГКЦ переживали спільні реколекції. Після завершення духовних вправ, відбулась братерська зустріч пастирів, у якій взяв участь Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас. 

Конференції єпископів обох обрядів передали Святішому Отцеві запрошення відвідати Україну. Під час зустрічі було вирішено запровадити щоденну молитву у храмах РКЦ та УГКЦ в намірі паломництва Папи Франциска до України. Крім того, в умовах зростання неспокою в суспільстві через ситуацію на прикордонних територіях та на сході України, пастирі постановили заохочувати вірян до молитви та посту в намірі миру в Україні та світі.

"Найголовніше - це наша єпископська турбота про Церкву в Україні. Обговорюємо різноманітні теми для того, щоб наша Церква розвивалася! Святіший Отець Франциск заохочує нас говорити про ініціативи подальшого розвитку.

Скоро буде опублікований офіційний комунікат у якому детально проілюструються наші теми.

Як дивитися на загрози: війна, коронавірус, пандемія? Не боятися! З нами Господь! Налаштовуємось на боротьбу зі спокусами. Найстрашніше - це гріх!

Боятися треба - Бога образити. Господь сильніший за політиків, різноманітні ідеології та системи!" - сказав в ефірі Радіо Марія владика Ян Собіло.

Відгуки

Знак?

Знак?

Чому в Україні палають храми та падають хрести?
Фото: https://tsn.ua
"Кожна людина забов'язана шукати правду!" - отець Міхал Бранкевич

"Кожна людина забов'язана шукати правду!" - отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич тлумачить документ Dignitatis humanae — (лат. Гідність людської особи) — декларація Другого Ватиканського собору про релігійну свободу, тобто про право особи і об'єднань на громадську і громадянську свободу в питаннях релігії. Прийнята на 4-й сесії собору і затверджена папою Павлом VI 7 грудня 1965 на закритті собору.
"Примат Петра - не перешкода!" - отець Міхал Бранкевич про міжконфесійну єдність

"Примат Петра - не перешкода!" - отець Міхал Бранкевич про міжконфесійну єдність

Триває Тиждень молитви за єдність християн. Поговорили наскільки сьогодні є продуктивний діалог між представниками різних конфесій.
Навіщо Путіну шамани?

Навіщо Путіну шамани?

Низка достатньої серйозних журналістів, блогерів та оглядачів (Роксана Руно, Валерій Соловей та Марк Фейгін) твердять, що Володимир Путін активно користується допомогою шаманів. Деякі подейкують, що наприкінці січня глава РФ поїде разом з Міністром оборони своєї крани паном Шойгу у Сибірські краї проводити разом з ведунами акт жертвоприношення для розпізнання волі духів щодо великої війни з Україною.
Як почути Бога? 5 порад від отця Миколи Бистрицького

Як почути Бога? 5 порад від отця Миколи Бистрицького

Спілкування з Богом. як почути Господа?