Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Хресна Дорога

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

"Господь захистить нас від зла!" - Владика Степан Сус

Поділитись з друзями
Створено: 2022-03-15
Передача: Резонанс
Єпископ УГКЦ владика Степан Сус вважає, що ми переживаємо воістину епохальні часи на що вказує безліч вражаючих знаків, один з них - Великий піст, який триває разом із запеклими боями нашої країні з агресором.
Споглядаючи на війну в Україні важко повірити, що це правда! Але є абсолютне переконання, що відбувається щось доленосне та архіважливе не лише для України, але і для всього Світу. Що найбільше доторкає Його Преосвященство? Про це цікавимося у владики УГКЦ Степана Суса.
 "Наше військо захищає сьогодні не лише Україну, але й увесь Світ! Захищає від агресії, підступів, але найважливіше - захищає від зла!

Боротьба, яку ведуть наші воїни, є видима і невидима! Звичайно, війна - це і біль, і рани, і втрати! Але на обличчі наших воїнів завжди є усмішка, навіть у тих, хто втратив око, руку чи ногу, хто має наскрізь пробите тіло від куль!

Наші воїни радіють, їм приємно, що вони можуть сьогодні захистити свою країну, пожертвувати своє життя чи частину свого життя, здоров'я, аби зупинити агресію ворога, яка спрямована сьогодні на усіх нас!" - підкреслив єпископ Степан Сус.

Сьогодні комендантська година у Києві триватиме дві доби, що довше звичайного для цієї війни часу. Це пов'язано з особливою небезпекою ракетних і авіаударів з боку росії. Чи зможе ворог піти на тотальне знищення Столиці України?

"Важко уявити собі, на що може піти зло!" - міркує єпископ Степан Сус.
"Бачимо ненависть і підлість росії, яка проявляється на нашій території у вигляді непроханих гостей - армії ворожих солдат. 

З людського боку, всіх огортає страх. Але, як віруючі люди, ми віримо у ПЕРЕМОГУ! І віримо в те, що ми цю перемогу здобудемо разом з Богом!

Бо ми всі ці роки просимо у Господа, щоб Він нас захистив від цього зла, якого ми не хочемо, відкидаємо, боремося! Ми бачимо, як це зло нищить людей, будинки, спустошує все довкола! 

Лише очима віруючої людини ми зможемо побачити у тому спустошенні надію на те, що ми переможемо!

Я переконаний, що після усіх цих жахіть і страхіть прийде цей світлий День Воскресіння, перемоги і усвідомлення, що ми не самі, що з нами Бог!" - відповів владика Степан Сус.

Сьогодні стало відомо, що 25 березня Папа Франциск посвятить Україну та росію Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. Яку ще ми молитву не проказали і за які гріхи ще не покаялася, щоб швидше зупинити агресію росії щодо України?

"Ми повинні каятися постійно!" - наполягає єпископ Степан Сус.
"Але все ж таки, ми надіємося на Боже Милосердя! Бо Господь послав Свого Сина не для того, щоб Світ знищити, але для того, щоб спасти!

Бог творить чудеса на війні у тому, що деякі снаряди не розриваються чи не долітають! В тому Господь показує, що Він нас захищає!
Посвята Папою України та росії Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії і та молитва, що розливається світом за Україну напевно, оновлять Світ і зроблять його іншим!" - наголосив владика Степан Сус.

Відгуки

"Якщо не зречусь себе - не зможу прийняти Христа!" - отець Сворад Дуда

"Якщо не зречусь себе - не зможу прийняти Христа!" - отець Сворад Дуда

Отець Сворад Дуда продовжує цикл програм постридентської духовності, священник розповідає про натхненника та теолога сучасної духовності П'єра Бероля.
Чи є я насправді вільним? - роздуми отця Олександра Халаїма

Чи є я насправді вільним? - роздуми отця Олександра Халаїма

Отець  Олександр Халаїм говорить про свободу та героїчний чин.
Емоційні гойдалки, вигорання, переосмислення, життя, - єпископ Микола Лучок про досвід  війни

Емоційні гойдалки, вигорання, переосмислення, життя, - єпископ Микола Лучок про досвід війни

Ординарій Мукачівської дієцезії, єпископ Микола Лучок розповідає про вплив війни на людину та її глибинні екзистенційні наслідки.
"Ісус робить пустелю місцем Богоявлення", - отець Гжегож Вавжиняк

"Ісус робить пустелю місцем Богоявлення", - отець Гжегож Вавжиняк

Отець Гжегож Вавжиняк говорить про юдейську пустелю. Навіщо сатана спокушав Ісуса Христа в пустелі?
"Це буде грандіозна подія!" - отець Костянтин Морозов про Ювілейний рік

"Це буде грандіозна подія!" - отець Костянтин Морозов про Ювілейний рік

Отець Костянтин Морозов продовжує розповідати про святкування Ювілейного 2025 року, що має назву "Подорожуючи в напрямку надії".