Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Акафист

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Розарій

"Господь захистить нас від зла!" - Владика Степан Сус

Поділитись з друзями
Створено: 2022-03-15
Передача: Резонанс
Єпископ УГКЦ владика Степан Сус вважає, що ми переживаємо воістину епохальні часи на що вказує безліч вражаючих знаків, один з них - Великий піст, який триває разом із запеклими боями нашої країні з агресором.
Споглядаючи на війну в Україні важко повірити, що це правда! Але є абсолютне переконання, що відбувається щось доленосне та архіважливе не лише для України, але і для всього Світу. Що найбільше доторкає Його Преосвященство? Про це цікавимося у владики УГКЦ Степана Суса.
 "Наше військо захищає сьогодні не лише Україну, але й увесь Світ! Захищає від агресії, підступів, але найважливіше - захищає від зла!

Боротьба, яку ведуть наші воїни, є видима і невидима! Звичайно, війна - це і біль, і рани, і втрати! Але на обличчі наших воїнів завжди є усмішка, навіть у тих, хто втратив око, руку чи ногу, хто має наскрізь пробите тіло від куль!

Наші воїни радіють, їм приємно, що вони можуть сьогодні захистити свою країну, пожертвувати своє життя чи частину свого життя, здоров'я, аби зупинити агресію ворога, яка спрямована сьогодні на усіх нас!" - підкреслив єпископ Степан Сус.

Сьогодні комендантська година у Києві триватиме дві доби, що довше звичайного для цієї війни часу. Це пов'язано з особливою небезпекою ракетних і авіаударів з боку росії. Чи зможе ворог піти на тотальне знищення Столиці України?

"Важко уявити собі, на що може піти зло!" - міркує єпископ Степан Сус.
"Бачимо ненависть і підлість росії, яка проявляється на нашій території у вигляді непроханих гостей - армії ворожих солдат. 

З людського боку, всіх огортає страх. Але, як віруючі люди, ми віримо у ПЕРЕМОГУ! І віримо в те, що ми цю перемогу здобудемо разом з Богом!

Бо ми всі ці роки просимо у Господа, щоб Він нас захистив від цього зла, якого ми не хочемо, відкидаємо, боремося! Ми бачимо, як це зло нищить людей, будинки, спустошує все довкола! 

Лише очима віруючої людини ми зможемо побачити у тому спустошенні надію на те, що ми переможемо!

Я переконаний, що після усіх цих жахіть і страхіть прийде цей світлий День Воскресіння, перемоги і усвідомлення, що ми не самі, що з нами Бог!" - відповів владика Степан Сус.

Сьогодні стало відомо, що 25 березня Папа Франциск посвятить Україну та росію Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. Яку ще ми молитву не проказали і за які гріхи ще не покаялася, щоб швидше зупинити агресію росії щодо України?

"Ми повинні каятися постійно!" - наполягає єпископ Степан Сус.
"Але все ж таки, ми надіємося на Боже Милосердя! Бо Господь послав Свого Сина не для того, щоб Світ знищити, але для того, щоб спасти!

Бог творить чудеса на війні у тому, що деякі снаряди не розриваються чи не долітають! В тому Господь показує, що Він нас захищає!
Посвята Папою України та росії Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії і та молитва, що розливається світом за Україну напевно, оновлять Світ і зроблять його іншим!" - наголосив владика Степан Сус.

Відгуки

Оточення. Агресія. Виснаження. Віра. Чудо. Бог | Військовий медик Роман ЗАМРІЙ

Оточення. Агресія. Виснаження. Віра. Чудо. Бог | Військовий медик Роман ЗАМРІЙ

Військовий медик з Красилова, Роман Замрій розповідає вражаючі історії з фронту російсько-української війни на якому змушений щодня буквально дивитися в очі смерті.
"Без Божої допомоги неможливо уявити образ ідеальної краси", - отець Міхал Бранкевич

"Без Божої допомоги неможливо уявити образ ідеальної краси", - отець Міхал Бранкевич

Міхал Бранкевич коментує Пастирську конституцію Другого Ватиканського собору - Gaudium et Spes (Радість і надія) у розрізі впливу віри на культуру.
Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Мережу облетіла інформація, що робот-дружина, розроблений компанією Tesla мільярдера Ілона Маска, побачить світ вже у вересні 2023 року. Проте це виявилося фейком, стверджують журналісти телеканалу «France 24».
Попри спростування інформації існує безліч фактів тому, що зовсім скором у світі такі з'являться людиноподібні роботі, що можуть не лише полегшити життя людям у побиті, але і поставити низку питань пов'язаних з вірою та мораллю.
Patriot знищать усі кинжали, але нас чекають ще ДВА роки війни | Сергій ГРАБСЬКИЙ

Patriot знищать усі кинжали, але нас чекають ще ДВА роки війни | Сергій ГРАБСЬКИЙ

Відомий військовий експерт Сергій Грабський спеціально для Радіо Марія коментує зміцнення ППО України та прогнозує тривалість російсько-української війни.
Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Гості програми: лікар акушер-гінеколог, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор та виконуюча обов’язки директора КНП «Київський міський пологовий будинок №1» пані Наталія Гончарук та голова громадської організації "Ліки Контроль" пані Наталія Гуран презентували слухачам чат-бот "Буду мамою".