Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:00

Катехиза

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

Гріх наш в тому, що ми призвичаїлися до хабарів та невігластва, - отець Олександр Могильний

Поділитись з друзями
Молитва та її місце в нашому житті - катехиза з братом-капуцином Олександром Могильним. 

"Бог не дозволить жити так, наче нічого не існувало раніше. Коли закінчиться війна то чи не будуть знову пустими наші храми на 24 серпня?"
"Для християнина, людини віруючої, відкритим є запитання: "Хто впливає на світ та ним керує?" Відповідь очевидна - це Бог. Тому християнину потрібно досліджувати Бога, визначити, яким Він є", - отець Олександр Могильний. 

Християнин має протягом свого життя дослідити Його та відкрити, яким Він є. Сам Бог спонукає до цього дослідження. Якщо ти Бог - то як Ти дієш? Як зрозуміти, що то ТИ дієш? - ці та інші запитання потрібно ставити собі та знаходити на них відповіді. 

Досліди, як ти молився протягом цих 30 років? Ми отримали незалежність доволі легко. То ж чому сьогодні є війна? У мене є два варіанти відповіді:

1. Соціально-політична причина. Бездарно змарновані роки, як влади так і суспільства;

2. Релігійна. Тільки аж на початку 2000х, розпочинався сплеск подяки Богу за подаровану незалежність, місцями. Звернув ще тоді увагу, що тільки якесь свято на вихідні дні, то храми пусті... А де ж ці люди були? Чому віддавали свій час?


Я вірю, що все залежить від Бога! А дослідження моє - пізнати, як Він діє в сьогоднішній ситуації.

Сьогодні ми платиму величезну ціну. Це також ціна за нашу байдужіть та зневіру.

Бог протягом 30 років давав нам можливість переоцінити своє життя та скористатися їм мудро. Інші народи немають такої землі та роками виборюють свою незалежність, а нам Бог подарував. 

Де Бог у твоєму житті? Ми не можемо дозволити собі жити так ніби Бога не було.

Досліди себе. Сьогодні потрібно взяти відповідальність за свою державу. Корупція призводить до війни, а ми корумповані в усіх сферах життя. Гріх наш в тому, що ми призвичаїлися до хабарів та невігластва.

Народ без землі не існує, а незалежність не висить у повітрі.
Бог не дозволить жити так, наче нічого не існувало раніше. Коли закінчиться війна то чи не будуть знову пустими наші храми на 24 серпня? 

Ніщо не здобувається без жертви. Історія великих країн - це історія великої війни. І допоки людина не заплатить ціну то не буде шанувати.


Невігластво — це брак знань та інформації, необізнаність. Слово «невіглас» — це іменник, котрий описує людину в стані несвідомості або навіть когнітивного дисонансу та інших пізнавальних відносин і може описувати осіб, які свідомо ігнорують або нехтують важливою інформацією чи фактами, або осіб, які не знають важливої інформації або факти. Невігластво може проявлятися у трьох різних типах: фактична необізнаність (відсутність знань про якийсь факт), об'єктивна необізнаність (незнайомство з якимось об'єктом) та технічна необізнаність (відсутність знань, як щось робити).Відгуки

Блаженства: навчіться читати метафори

Блаженства: навчіться читати метафори

Отець Валентин Матушевський детально розбирає недільне Євангеліє від Матея 5, 1-12.
"Господь чинить чудеса лише заради нашого спасіння!" - отець Петро Балог

"Господь чинить чудеса лише заради нашого спасіння!" - отець Петро Балог

Що таке чудо і чому воно трапляється на війні?
Яке першочергова завдання церкви у сучасному світі?

Яке першочергова завдання церкви у сучасному світі?

Отець Міхал Бранкевич коментує Gaudium et Spes (лат. Радість і надія) пастирську конституцію Другого Ватиканського собору Католицької церкви.
"сатана хоче війни. Жертвуйте ваші дні у пості та молитві, щоб Бог дав вам мир!" - Оксана Дмитерко коментує Послання Богородиці

"сатана хоче війни. Жертвуйте ваші дні у пості та молитві, щоб Бог дав вам мир!" - Оксана Дмитерко коментує Послання Богородиці

Дослідниця меджугорських об'явлень Богородиці пані Оксана Дмитерко переказує коментар директора Радіо Марія отця Лівіо на основні акценти в Посланні Богородиці, Цариці миру, від 25 січня 2023 року через візіонерку Марію Лунетті.
"Після цієї війни ми, як християни, маємо дати суспільству конкретну пропозицію", - отець Олександр Могильний

"Після цієї війни ми, як християни, маємо дати суспільству конкретну пропозицію", - отець Олександр Могильний

Що дає християнство у буремні та мирні часи?