Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Гріх наш в тому, що ми призвичаїлися до хабарів та невігластва, - отець Олександр Могильний

Поділитись з друзями
Молитва та її місце в нашому житті - катехиза з братом-капуцином Олександром Могильним. 

"Бог не дозволить жити так, наче нічого не існувало раніше. Коли закінчиться війна то чи не будуть знову пустими наші храми на 24 серпня?"
"Для християнина, людини віруючої, відкритим є запитання: "Хто впливає на світ та ним керує?" Відповідь очевидна - це Бог. Тому християнину потрібно досліджувати Бога, визначити, яким Він є", - отець Олександр Могильний. 

Християнин має протягом свого життя дослідити Його та відкрити, яким Він є. Сам Бог спонукає до цього дослідження. Якщо ти Бог - то як Ти дієш? Як зрозуміти, що то ТИ дієш? - ці та інші запитання потрібно ставити собі та знаходити на них відповіді. 

Досліди, як ти молився протягом цих 30 років? Ми отримали незалежність доволі легко. То ж чому сьогодні є війна? У мене є два варіанти відповіді:

1. Соціально-політична причина. Бездарно змарновані роки, як влади так і суспільства;

2. Релігійна. Тільки аж на початку 2000х, розпочинався сплеск подяки Богу за подаровану незалежність, місцями. Звернув ще тоді увагу, що тільки якесь свято на вихідні дні, то храми пусті... А де ж ці люди були? Чому віддавали свій час?


Я вірю, що все залежить від Бога! А дослідження моє - пізнати, як Він діє в сьогоднішній ситуації.

Сьогодні ми платиму величезну ціну. Це також ціна за нашу байдужіть та зневіру.

Бог протягом 30 років давав нам можливість переоцінити своє життя та скористатися їм мудро. Інші народи немають такої землі та роками виборюють свою незалежність, а нам Бог подарував. 

Де Бог у твоєму житті? Ми не можемо дозволити собі жити так ніби Бога не було.

Досліди себе. Сьогодні потрібно взяти відповідальність за свою державу. Корупція призводить до війни, а ми корумповані в усіх сферах життя. Гріх наш в тому, що ми призвичаїлися до хабарів та невігластва.

Народ без землі не існує, а незалежність не висить у повітрі.
Бог не дозволить жити так, наче нічого не існувало раніше. Коли закінчиться війна то чи не будуть знову пустими наші храми на 24 серпня? 

Ніщо не здобувається без жертви. Історія великих країн - це історія великої війни. І допоки людина не заплатить ціну то не буде шанувати.


Невігластво — це брак знань та інформації, необізнаність. Слово «невіглас» — це іменник, котрий описує людину в стані несвідомості або навіть когнітивного дисонансу та інших пізнавальних відносин і може описувати осіб, які свідомо ігнорують або нехтують важливою інформацією чи фактами, або осіб, які не знають важливої інформації або факти. Невігластво може проявлятися у трьох різних типах: фактична необізнаність (відсутність знань про якийсь факт), об'єктивна необізнаність (незнайомство з якимось об'єктом) та технічна необізнаність (відсутність знань, як щось робити).Відгуки

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).
Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

Військова освіта: "Наші випускники працюють в усіх силових структурах України", - підполковник Антон Ланко

В Україні триває вступна кампанія, а в умовах повномасштабної війни особливо актуальними залишаються військові спеціальності. Які престижні професії можна здобути у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут розповідає заступник начальника факультету телекомунікаційних систем, підполковник Антон Ланко.
"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

"Богородиця має особливу духовну владу", - Матеуш Годек

Отець Матеуш Годек говорить про Богородицю Діву, як Царицю святого Розарію.
Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.