Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Акафіст

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Біблійні читання

04:40

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

Гурт "Метаноя" розповідає про свої нові надбання: альбоми "Утішмося" та "О, найсвятіша Тайно любові"

Вже вдруге в гостях Радіо Марія семінарійний гурт "Метаноя" з Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії УГКЦ. Хлопці діляться своїми творчими здобутками. Особливе досягнення - це два нових альбоми. Один присвячений коляді під назвою "Утішмося", а інший приурочений прославі Пресвятих Дарів - "О, найсвятіша Тайно любові". В ефірі звучить живий звук
"Так! Бог благословляє і наш ректорат сприяє цьому, і брати, і батьки підтримують нас у творчих планах. Саме тому ми є, ми розвиваємось і наш склад не змінився. Нам вдається творити нові пісні. Підтверждення цьому є різні акції, в яких ми брали участь. Це і виступ у Зарваниці, і неймовірна подорож до Польщі, і місцеві виступи в Києві, Мелітополі, Львові", - ділиться учасник гурту Владислав Ігнатюк.
Чому час залишається найбільшою цінністю на землі?

Чому час залишається найбільшою цінністю на землі?

У програмі "У Ваших намірах" монах-францисканець Андрій Немченко роздумує над темою часу. Людина не може час спробувати на смак, доторкнутися до нього чи хоча б його понюхати, але цінує його над усе. Протягом програми задумуємося над цінністю часу. Звучать запитання: чому у різних людей виділений різний час на перебування на землі, як Церква пояснює смерть дітей і чи слідкують за часом в Небі?
2025-06-05 00:00:00
"Як відобразити Бога у своєму житті?" - катехиза отця Віталія Козака

"Як відобразити Бога у своєму житті?" - катехиза отця Віталія Козака

Ця катехиза є продовженням циклу "Антропологія Едити Штайн". Йдеться про образ Божий у людині й про те, як відобразити Бога у своєму житті. Катехизу виголошує монах-кармеліт Віталій  Козак.
2025-06-04 00:00:00
"Я б дуже не хотів, щоб у Римі була колекція таких ікон, бо це говоритиме про те, що війна триватиме довго", - Олександр Клименко

"Я б дуже не хотів, щоб у Римі була колекція таких ікон, бо це говоритиме про те, що війна триватиме довго", - Олександр Клименко

В ефірі Радіо Марія - іконописець та співзасновник проєкту "Ікона на ящиках з-під набоїв: мистецтво, що перетворює смерть на життя", Олександр Клименко. Ця ініціатива, започаткована у 2014 році, має на меті розповідати про події в Україні за допомогою сакрального мистецтва, а саме ікон, які написані на ящиках та покришках, що зберігали боєприпаси. Продовж 11 років виставки цих ікон відбувалися в Європі, Північній Америці, а зараз є запрошення навіть до Африки. Неодноразово ікони з-під пензля пана Олександра були презентовані Папі Римському Франциску, а останній раз, коли Президент Зеленський відвідував Рим, таку ікону також отримав Папа Лев XIV.
2025-06-04 00:00:00
"Події Вознесіння не потрібні докази. Вознесінням Христос прославляє людське тіло", - о. Андрій Немченко

"Події Вознесіння не потрібні докази. Вознесінням Христос прославляє людське тіло", - о. Андрій Немченко

Отець Андрій Немченко в програмі "У Ваших намірах" роздумує над темою людського тіла, яке Христос у події Вознесіння прославляє. У програмі звучать питання: якщо Христос прославив людське тіло, то чому воно після смерті піддається тлінню, як буде відбуватися загальне воскресіння та куди Господь після Другого Пришестя вмістить усі тіла праведних, які померли від віку?
2025-05-29 00:00:00
"Застерігаю! Нашими виборами маніпулюють", - о. Віталій Козак

"Застерігаю! Нашими виборами маніпулюють", - о. Віталій Козак

Отець Віталій Козак продовжує у своїх катехизах говорити про Антропологію святої Едити Штайн. Ця катехитична наука присвячена темі: "Свобода і відповідальність - серце християнської особистості".
2025-05-28 00:00:00