Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Хрест - пострах пекельних духів! Для чого хрести носять на шиї, ставлять на роздоріжжі та облаштовують на могилах?

Поділитись з друзями
Православна Церква живе в періоді післясвяття Урочистості Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. З цієї нагоди автор програми "Наближаючись до православ'я" отець Михаїл Карнаух вийшов поза рамки звичайного циклу і говорив на тему "Богослів'я Хреста Господнього". 
В програмі дізнаєтеся, чи можна робити різницю між "католицьким і православним хрестом", яке значення мають хрести на роздоріжжі та почуєте апокрифічну історію похождення дерева Хреста.
Зображення хрестів є надзвичайно різноманітним. Майже кожна помісна православна церква має свою традицію зображення хрестів. Яскравим прикладом є грузинська церква, яка офіційно використовує "хрест святої Ніни", це хрест у вигляді виноградної лози. В Україні теж сформувалася своя традиція зображення хрестів, це так звані чотирикінечні хрести. В Росії через вплив старообрядництва зявилася традиція зобрачення восьмикінечного хреста...

Відгуки

"Ця вистава має на меті привернути увагу світової громадськості до трагедії викрадення українських дітей країною-терористкою", - Анна Турло

"Ця вистава має на меті привернути увагу світової громадськості до трагедії викрадення українських дітей країною-терористкою", - Анна Турло

Київський академічний театр “Золоті Ворота” відкрив новий сезон виставою  про дітей з Півдня України, яких з початку повномасштабного вторгнення масово депортувала країна-терористка росія. Про це розповідає у програмі "Захристія" Режисерка Анна Турло.
Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Брат-францисканець, отець Микола Орач в програмі "У Ваших намірах" дає відповідь на питання: Чи варто докладати зусиль аби подобатися Богу? Чи можливо догодити Богу, і одночасно людині? Як Церква дивиться на тих хто користується послугами косметолога? Що таке духовна краса? Священник радить насамперед налаштувати свої стосунки з Богом, як з найближчим другом.
Як не розпорошуватися під час молитви?

Як не розпорошуватися під час молитви?

Отець Віталій Козак продовжує цикл катехез присвячених молитовному досвіду святої Терези Авільської. В попередній програмі йшлося про труднощі, які супроводжували святу Терезу під час молитви. Дослідники називають чотири перешкоди, які впливали на молитву святої. Сьогодні ви дізнаєтеся про першу з них: невміння роздумувати і приборкувати фантазії.
Чи завжди Богу приємні наші жертви?

Чи завжди Богу приємні наші жертви?

Ієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський продовжує коментувати 50-й псалом. В цій програмі священник коментує вірш: "Визволи мене від вини кривавої, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій радісно славитиме Правду Твою. Господи, відкрий уста мої, і язик мій сповістить хвалу Твою. Бо коли б Ти жертви забажав, приніс би я: всепалення ти не бажаєш.". Значну увагу під час програми приділено темі жертви Богу та відшкодуванню за вчинений гріх.
ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

Брат-францисканець Юстин Копитко очільник Школи душпастирів молоді в програмі У Ваших намірах запрошує на навчання та розповідає про формацію тих, хто хоче служити молодій Церкві. ШДМ - це спеціально розроблена програма за допомогою якої учасник отримає необхідні знання для більш кращого служіння.Офіційний сайт Комісії душпастирства молоді при єпископаті РКЦ: https://juvanima.org.ua/