Слухати Радіо

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

"Хто не бажає любити свій хрест, той мало осягне", - отець Григорій Рогацький

Створено: 2020-09-19 00:00:00
Програма: Катехиза
Ведучий: Інна Козак
Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у місті Вінниця говорив на тему: "Простота і служіння".
"Почуватися слугами Христа, тими, хто славить і служить світлу, є великим покликанням. Це стосується всіх, а не лише якоїсь частини людства. Ми є боржниками Божими, які отримали в дар: життя, створений світ, надію на життя вічне завдяки Ісусу. Служіння Христа відкриває нам небо і можливість знову стати Божими дітьми, братами і сестрами Ісуса, - повчає отець Григорій.

- Неможливо без самозречення й любові до Христа осягнути якість простоти і служіння. Хто бажає мати дивовижну якість простоти і хоче служити, але не бажає прийняти самозречення, зректися себе самого, не бажає любити хрест, той мало осягне.

Хрест нас уподібнює до Ісуса і дозволяє нам послужити. Правдиве служіння є виразом любові. Простота у служінні додає шикарності. Дійсно, та людина, яка служить у простоті, завжди є великою особою: духовним вчителем, наставником, який можливо багато не промовляє, проте, своєю поставою і працею є промовистою особою у нашому житті".
Таємниці Лоретанської літанії: Що означають метафори про Богородицю?

Таємниці Лоретанської літанії: Що означають метафори про Богородицю?

У цьому випуску катехези на Радіо Марія єпископ Ян Собіло розкриває глибину Марійного набоженства та пояснює значення прекрасних метафор Лоретанської літанії. Ви дізнаєтесь, чому ми називаємо Богородицю «Трояндою духовною», «Вежею зі слонової кості» та «Ковчегом завіту».
2026-05-28 00:00:00
"Місія християнських медіа - величезна! Роботи - непочатий край!" - о. Микола Мишовський

"Місія християнських медіа - величезна! Роботи - непочатий край!" - о. Микола Мишовський

Про роль християнських медіа в євангелізації та поглибленні знань вірян, а також про пастки, в які можна потрапити медійникам під час пошуків шляхів розширення аудиторії, говорить директор католицького інтернет-часопису "CREDO" о.Микола Мишовський.
2026-05-27 00:00:00
Голос Нареченого: Як розпізнати свій шлях до монашого життя

Голос Нареченого: Як розпізнати свій шлях до монашого життя

Завершення навчального року — це час великих сподівань та важливих життєвих рішень. Куди прямувати далі, щоб знайти справжнє щастя? Сестри Люцина та Наталія Гальцова діляться особистими історіями свого покликання, пояснюють біблійну суть монашества як особливих заручин із Богом та дають поради тим, хто відчуває тихий поклик Христа у своєму серці.
2026-05-27 00:00:00
«Найнебезпечніше зло — це впевненість у власній правоті» — о. Віталій Козак про владу, контроль і спокусу месії

«Найнебезпечніше зло — це впевненість у власній правоті» — о. Віталій Козак про владу, контроль і спокусу месії

В ефірі Радіо Марія прозвучала 12-та катехеза з циклу «Людина між Богом та безоднею», яку виголосив о. Віталій Козак, монах-кармеліт. Роздумуючи над романом «Дюна» Френка Герберта, священик говорить про те, як влада поступово змінює людину, навіть тоді, коли вона починає свій шлях із добрих намірів.
2026-05-27 00:00:00
"Перемога над сатаною: Діва Марія реалізує план Бога." - о. Міхал Бранкевич

"Перемога над сатаною: Діва Марія реалізує план Бога." - о. Міхал Бранкевич

Та, яка може свою присутність розпростерти на весь світ. Та, яка ніколи не мала бажання первородного гріха - поставити себе на місце Бога, отримала титул Цариці, на небо взятої, Матері Церкви, щоб сьогодні об'являтися у різних місцях світу, даючи людям надію - сатана буде переможений у Божому плані спасіння. Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» звертає увагу на співпрацю Діви Марії у справі спасіння, до якої Вона запрошує нас.
2026-05-26 00:00:00