Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Maria Hamada
По словах священника, це виглядає художнім мистецтвом. І це добре. Мабуть кожен по -різному уявляє Бога, якого ніхто ніколи не бачив. Чому тоді ми цілуємо, б'ємо поклони, прикладаємо голови, віримо в чудотворні ікони....насправді, практично всі люди, вірять в силу самої ікони,і навіть до нас у Львові, коли священник прийшов , то питався і шукав де в нас образи, чому так мало і т д.... І говорять про намолені ікони....чому ведуча не задає таких питань.тмабуть свідомих віруючих дуже мало. І ще поясніть будь ласка, що таке вшанування ікон???Maria Hamada
І ще, навіщо посвячують образи? Щоб вони були святими і допомагали нам? Це ж не видумка, так роблять у церкві, і хрестики і т д. Якщо ми базуємо наше християнство на Слові, то там такого нема. І навіщо тоді спокушати людей, одні може і свідомі, але дуже багато ні, моя подруга, наприклад, вірить що сама ікона нам допомагає. А це відповідальність тих, що навчають. Але як можна навчити людей за 10 хвилин казання на Службі. Бо вся Служба або співається, або важка мова, або відлуння з мікрофона і т д. І чому хреститисябіля церков, біля ікон, на вулицях.? Хотілось би почути відповідь!) Дякую.Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.