Слухати Радіо

Зараз в ефірі

07:00

ТРАНСЛЯЦІЯ УТРЕННІ З КАРМЕЛІСЬКОГО МОНАСТИРЯ У ХАРКОВІ

В ефірі

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехеза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехеза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:20

Концерт привітань та поздоровлень

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехеза

17:00

Літургія годин (Бревіарій)

17:30

Просто про непросте

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

Ілія Куса: "Сирія стала полем битви інтересів сусідніх країн..."

Поділитись з друзями
Створено: 2018-03-01
Передача: Історичні діалоги
Автор: Володимир Іванченко
Ведучий: Денисенко Денис
Конфлікт у Сирії: війна інтересів чи громадянська війна? Що стоїть за лаштунками Арабської весни і чому сирійський конфлікт переріс у збройне протистояння? Чи стоїть питання руба через релігійний плюралізм країни? У гостях у студії Радіо Марія - пан Ілія Куса - експерт Українського інституту майбутнього.
Ілія Куса - експерт з міжнародної політики Українського інституту майбутнього у програмі "Історичні діалоги" фахово розповів про сутність конфлікту у Сирії. Ситуація у цій країні Близького Сходу останніми роками на слуху практично у кожної людини і в Україні і поза її межами.

З початком Арабської весни у 2010 році, низка і череда конфліктів охопила країни Близького Сходу і північної частини африканського континенту. З березня 2011 року революційні події поглинули Сирію, де переросли у відкриту і велику громадянську війну, яка триває й дотепер.

Ключових гравців на шаховій дошці конфліктів на Близькому Сході не один і не двоє. Хто стоїть по обидві сторони барикад і розділяє країну? Яку роль відіграє Ісламська Держава у конфлікті у Сирії? Чому західний світ веде неправильну політику і яких ключових помилок припускається Європа та США?

Відгуки

Отець Ярослав Гіжицький TChr: "Шукаймо чоловічого, але не будьмо бунтарями..."

У програмі "Катехеза" продовжували розмовляти з отцем Ярославо Гіжицьким, шукаючи відповідей на питання про покликання чоловіка в житті. Цього разу роздумували над архетипами чоловічої поведінки у Біблії.

Ірина Бєлашова: "На сьогодні кількість учнів, яким властиві труднощі із навчанням, неухильно зростає..."

Випуск програми "Поради лікаря" був присвячений продовженню фахової розмови із логопедом вищої категорії, вчителем-методистом і психологом-дефектологом Іриною Бєлашовою. Пані Ірина давала практичні поради слухачам як вчасно помітити затримку розвитку у дитини.

Михайло Черенков: "Все зміниться і тоді ми будемо більш дипломатичними і більш ефективними у своїх підходах, тоді коли зрозуміємо, що це буде і надалі..."

Програму "Голос народу, голос Божий" присвятили темі пошуків відповідей і необхідності розвитку теології у питаннях комунікації Церкви і суспільства із ЛГБТ+ спільнотою.

Денис Степанов: "Книга і сьогодні є актуальною, немає сенсу говорити про перемогу цифри над папером..."

У програмі "Рецепти життя" зустрічали у студії Радіо Марія колекціонера Дениса Степанова. Колекціонування це мистецтво знайти і зберегти рідкісні і цінні для майбутнього речі. Колекціонування книжок - непересічний вид колекціонування, який дозволяє відкрити незвичайні сторінки друкарства і загадок, що зберігали раритетні видання.

Йосип Будай ЧСВВ: "Найперше що має бути, це особиста мотивація, яка нас підштовхне до щирої, спражньої молитви..."

Програма "Катехеза" з о. Йосипом Будаєм ЧСВВ продовжувалася роздумами отця про те, чим є молитва і про її красу, чому молитва це поезія, а також про молитву як силу, яка реально здатна змінити життя.