Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:40

Святий дня

В ефірі

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехеза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехеза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Головред

05:00

Наближаючись до православ'я

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Гіркі жалі

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

Ілія Куса: "Сирія стала полем битви інтересів сусідніх країн..."

Поділитись з друзями
Створено: 2018-03-01
Передача: Історичні діалоги
Автор: Володимир Іванченко
Ведучий: Денисенко Денис
Конфлікт у Сирії: війна інтересів чи громадянська війна? Що стоїть за лаштунками Арабської весни і чому сирійський конфлікт переріс у збройне протистояння? Чи стоїть питання руба через релігійний плюралізм країни? У гостях у студії Радіо Марія - пан Ілія Куса - експерт Українського інституту майбутнього.
Ілія Куса - експерт з міжнародної політики Українського інституту майбутнього у програмі "Історичні діалоги" фахово розповів про сутність конфлікту у Сирії. Ситуація у цій країні Близького Сходу останніми роками на слуху практично у кожної людини і в Україні і поза її межами.

З початком Арабської весни у 2010 році, низка і череда конфліктів охопила країни Близького Сходу і північної частини африканського континенту. З березня 2011 року революційні події поглинули Сирію, де переросли у відкриту і велику громадянську війну, яка триває й дотепер.

Ключових гравців на шаховій дошці конфліктів на Близькому Сході не один і не двоє. Хто стоїть по обидві сторони барикад і розділяє країну? Яку роль відіграє Ісламська Держава у конфлікті у Сирії? Чому західний світ веде неправильну політику і яких ключових помилок припускається Європа та США?

Відгуки

Отець Міхал Бранкевич: "Тоді вона звернулася до Господа: Боже, дай мені хоча б найменшу частинку Твоїх страждань..."

Програма "Катехеха" з отцем Міхалом Бранкевичем, була присвячена роздумам над життям святих. Отець Міхал розповів про життя святої Рити Касійської.

Отець Патрік Оліх: "Фараон відходить на другий план, на перший виходить Йосип..."

Продовження циклу катехез з отцем Патріком Оліхом про життя Йосипа. Цього разу, отець Патрік завершив розмірковувати над розділом 41 Буття, у якому Йосип отримує від фараона владу.

Отець Юзеф Кухарчик OCD: "Людина, яка починає вірити в Бога, розуміє, що перед нею відкривається довга дорога..."

Продовження циклу віровчень від отця Юзефа Кухарчика OCD про принципи духовного розвитку. Цього разу отець Юзеф розповідав про віру, яку потрібно побачити.

Отець Віталій Храбатин: "Участь християнина у політиці - це здатність використовувати усі засоби для побудови гармонійного суспільства..."

Продовження циклу катехез від отця Віталія Храбатина, цього разу була присвячена роздумам над місцем християнина у політиці.

Отець Міхал Бранкевич: "Суспільством ця ініціатива була сприйнята цілком із розумінням і спокійно..."

Випуск програми "Голос народу, голос Божий" був присвячений обговоренню новини з Польщі, в якій на початку березня набрав чинності закон про заборону торгівлі у день неділі. В гостях студії Радіо Марія - отець Міхал Бранкевич.