Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:40

Житія святих

В ефірі

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

Інформаційна війна - це війна за свідомість людей із подальшим впровадженням певних сценаріїв, - Всеволод Зеленін

Поділитись з друзями
Як 300 років окупації вплинуло на формування національного характеру українців? Які ознаки інформаційної війни та як вберегти себе від обману? Про причини державотворчої незрілості українців у програмі Люди справи.

Гість ефіру, професор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор філософії в психології, політтехнолог Всеволод Володимирович Зеленін.
"Інформаційна війна - це війна за свідомість людей із подальшим впровадженням у свідомість певних сценаріїв", - розповідає професор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор філософії в психології, політтехнолог Всеволод Зеленін.

Наприклад. Якимось чином союзники та надійні партнери СРСР дуже швидко перетворилися на фашистську орду? Такого поєднання (фашистів та орди) ніколи не було в помині. Але протягом двох тижнів було створене велике кліше, яке мало певну мету.

- Під час інформаційної війни насамперед відбувається боротьба за право називати речі своїми іменами. Назвати війну Великою Вітчизняною, фашистів - ордою - це  неймінг, надавання нових імен. Під час Російсько-Української війни нас також з певною метою назвали фашистами та укропами. Коли таке відбувається - уважно звертайте увагу, хто вам нав'язує нові імена, адже хтось хоче потрапити у ваш мозок і перекроїти вашу мапу світу.

Ознаки інформаційної війни:
1. Неймінг;
2. Перебільшення;
3. Замовчування;
4. Викривлення.

Відгуки

Центр професійної освіти Боско: вчимось, віримо, перемагаємо!

Центр професійної освіти Боско: вчимось, віримо, перемагаємо!

"Для нас, салезіян, це училище особливе, адже святий Джованні Боско стверджував, що дитині потрібно дати фах. Тут, завдяки практичній педагогіці учень може протягом 2 років отримати улюблену професію", - директор салезіянського Центру професійної освіти святого Боско, отець Андрій Боднар.
У Львові відбудеться 17 Екуменічний соціальний тиждень

У Львові відбудеться 17 Екуменічний соціальний тиждень

7-10 жовтня у Львові відбудеться 17-ий Екуменічний соціальний тиждень: "Стійкість спільнот: шлях до зцілення та відновлення країни". Про подію розповідає директор Інституту екуменічних студій УКУ, отець Роман Фігас.
Страждання в духовному житті та проблема зла

Страждання в духовному житті та проблема зла

Про страждання в контексті книги "Вступ до теології духовного життя" розповідає отець Микола Бєлічев - головний редактор журналу "Слово між нами", Римсько-Католицька парафія Святого Сімейства в Харкові.
Невміння відпочивати є наслідком виховання у наших родинах, - психолог Ольга Плетка

Невміння відпочивати є наслідком виховання у наших родинах, - психолог Ольга Плетка

"Зерніть увагу на внутрішню напругу". Про хронічний стрес і турботу про себе розповідає кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології, психолог Ольга Плетка.
10 років Комісії душпастирства молоді в Україні

10 років Комісії душпастирства молоді в Україні

Перше засідання Комісії відбулося в 2014 році. Там, за участі відповідального за душпастирство молоді, єпископа Яна Собіло, було розглянуто статут. 10 років тому ми почали готуватися до світового дня молоді 2016 в Кракові.