A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 134

Інтелектуальний розвиток дитини
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:20

Катехиза з о.Матвієм Стибурським

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Відкрите питання

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о.Андрієм Педаєм

16:40

Дитяча молитва

Інтелектуальний розвиток дитини

Поділитись з друзями
Створено: 2012-10-03
Передача:
Коли починається плекання інтелекту дитини? Що батьки можуть робити аби допомогти дитині розкрити таланти, якими вона, безперечно, є обдарованою? Які конкретні кроки може зробити кожен, щоби допомогти дитині розвивати свої здібності? Геніями  стають чи народжуються? Про це та інше дізнаєтесь в передачі "Психологічна аптечка". Ведуча: Людмила Гридковець. Гість програми пан Олександр Губенко, кандидат психологічних наук, редактор журналів "Психологія та соціальна робота" і "Обдарована дитина", практикуючий психолог.
 
 
Згадаймо етнопсихологічні стереотипи щодо української та єврейської мати. Часто можна почути слова критики або зауваження, що  дитина абсолютно звичайна. Ці слова можуть пролунати з вуст української матері. Ви можете зі мною не погоджуватися, але ж як часто ми чуємо якісь неадекватні крики наших вітчизняних матусь на своїх дітей, які "довели". В цих "виховних" репліках можемо почути слова по меншій мірі образливі, слова, які ранять душу дитини. Образ єврейської мами, виплеканий в багатьох фільмах та образах художньої літератури полягає на тому, що мама постійно підкреслює найменші таланти дитини, найменші ознаки якихось здобутків. Вона готова завжди хвалити кохане чадо. Не дивуймося потім, що великі досягнення в різних галузях людського прогресу належать саме єврейським дітям. Це пов'язано з тим, що від найменшого віку їхню активність підтримували, дитину благословили, а не прокликнали.
В українських сім'ях також спостергаємо острівки виховного прогресу: дітей хвалять і захвалюють. Чи є ця позиція правильною? Психологи говорять, що для формування сбалансованого світобчення дитини щодо своїх талантів і здібностей варто використовувати саму пироду батьків. Так батько, часто критичний, урівноважує занадто піднесений тон матері, опускає дитину на землю, але не втоптує її в землю. Отож, розвиваймо таланти дітей, адже це, хоч і довгострокова, але надійна інвестиція в наш ненадійний час.
 

Відгуки

Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.
Як педофілія стане нормою?

Як педофілія стане нормою?

Гості: кандидат філософських наук Петро Гусак та Сергій Шараєвський - режисер, пастор, громадський активіст.
"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

"Стиліст допомагає лише із зовнішнім виглядом жінки, решта залежить від неї самої. Жінка має полюбити себе!" - Руслана Погляд

Про співвідношення християнства, краси і моди говорили в передачі “Musa sapientum або просто банан” зі стилісткою Русланою Погляд та священиком отцем Петром Балогом.
"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

"Я не думала, що буду бачити репости своїх відео у людей, які більш ніж упевненна, недотичні до Церкви", - Катерина Баско

Україна називається християнською країною, абсолютна більшість українців, як показують світські опитування, довіряють Церквам, однак медіа простір заповнений нехристиянськими ідеями, цінностями. Чому так? Чи можемо стверджувати, що християни знаходяться в інформаційних катакомбах? Чому так відбувається і як християнам вийти з цього стану?

Про це у передачі “Musa sapientum або просто банан” говорили з Русланом Кухарчуком, журналістом та лідером просімейного руху "Всі разом" та Катериною Баско, журналісткою, блогеркою.