A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 134

Інтелектуальний розвиток дитини
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

ТРАНСЛЯЦІЯ УТРЕННІ З КАРМЕЛІСЬКОГО МОНАСТИРЯ У ХАРКОВІ

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

13:00

Літургія Східний обряд

14:20

Концерт привітань та гарного настрою

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

Інтелектуальний розвиток дитини

Поділитись з друзями
Створено: 2012-10-03
Передача:
Коли починається плекання інтелекту дитини? Що батьки можуть робити аби допомогти дитині розкрити таланти, якими вона, безперечно, є обдарованою? Які конкретні кроки може зробити кожен, щоби допомогти дитині розвивати свої здібності? Геніями  стають чи народжуються? Про це та інше дізнаєтесь в передачі "Психологічна аптечка". Ведуча: Людмила Гридковець. Гість програми пан Олександр Губенко, кандидат психологічних наук, редактор журналів "Психологія та соціальна робота" і "Обдарована дитина", практикуючий психолог.
 
 
Згадаймо етнопсихологічні стереотипи щодо української та єврейської мати. Часто можна почути слова критики або зауваження, що  дитина абсолютно звичайна. Ці слова можуть пролунати з вуст української матері. Ви можете зі мною не погоджуватися, але ж як часто ми чуємо якісь неадекватні крики наших вітчизняних матусь на своїх дітей, які "довели". В цих "виховних" репліках можемо почути слова по меншій мірі образливі, слова, які ранять душу дитини. Образ єврейської мами, виплеканий в багатьох фільмах та образах художньої літератури полягає на тому, що мама постійно підкреслює найменші таланти дитини, найменші ознаки якихось здобутків. Вона готова завжди хвалити кохане чадо. Не дивуймося потім, що великі досягнення в різних галузях людського прогресу належать саме єврейським дітям. Це пов'язано з тим, що від найменшого віку їхню активність підтримували, дитину благословили, а не прокликнали.
В українських сім'ях також спостергаємо острівки виховного прогресу: дітей хвалять і захвалюють. Чи є ця позиція правильною? Психологи говорять, що для формування сбалансованого світобчення дитини щодо своїх талантів і здібностей варто використовувати саму пироду батьків. Так батько, часто критичний, урівноважує занадто піднесений тон матері, опускає дитину на землю, але не втоптує її в землю. Отож, розвиваймо таланти дітей, адже це, хоч і довгострокова, але надійна інвестиція в наш ненадійний час.
 

Відгуки

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

Про страхи і "страшилки" української освіти. Чим гендерна ідеологія загрожує школі?

В новій передачі "Musa sapientum або просто банан", створеній у співпраці ХСП та Родини, говорили про освіту. Інфопривід нам дало скандальне інтерв'ю пані Ганни Новосад, в якому вона озвучила намір розбудовувати гендерно нейтральну освіту та наголосила на ролі антидискримінаційних комітетів, як інструментів протидії освітнім курсам на зразок "Основи сім'ї" (прохристиянським, просімейним курсам).
Гості-освітяни Олеся Горгота, Марія Меньшова та Адріан Буковинський висловили сумнів щодо політичної самостійності пані міністерки та поділилися своїм баченням небезпек, які стоять перед шкільною освітою України.
Родина та Християнська Служба Порятунку
"Гену, який відповідає за розвиток гомосексуалізму - не існує!" - Людмила Гридковець

"Гену, який відповідає за розвиток гомосексуалізму - не існує!" - Людмила Гридковець

В контексті законопроекту №0931 говорили про природу гомосексуалізму та небезпек, які він може принести суспільству.
Так починалася Революція гідності - люди вперше проявили віру

Так починалася Революція гідності - люди вперше проявили віру

З 2 до 17 жовтня 1990 року, в Україні відбувалася Революція на граніті. Натхненниками такого явища була молодь, що вперше передсмакувала події, які переживала наша Держава потім...
Метод Кашпіровського - "установка (не) на добро"?

Метод Кашпіровського - "установка (не) на добро"?

11 серпня один з найсуперечніших психіатрів сучасності святкував свій 78-й День народження
"Науковий факт: геями не народжуються, а стають!" - Людмила Гридковець

"Науковий факт: геями не народжуються, а стають!" - Людмила Гридковець

В часі підсумкової програми "Голос народу, голос Божий" намагалися зрозуміти причини динамічного поширення ЛГБТ світом. Яким чином в психіку людини може проникнути ураження вірусом нетрадиційної сексуальної орієнтації? Про це у 30 хвилинах ефіру в розмові з психологом...