Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

Інтерес до Чорнобильської зони зростає.Є аматори,які нехтують правилами безпеки в зоні відчудження,дехто з них гине,-дослідник Кирило Степанець

Поділитись з друзями
Що знаходиться в підземеллях Києва? Які підземні споруди КДБісти намагалися знищити та приховати? Чому в зону відчудження та в Чорнобиль зростає потік туристів?

Про це та багато іншого говоримо в програмі "Люди справи" з мандрівником, киевознавцем,дослідником зони відчудження,письменником Кирилом Степанцем.
"Сьогодні стрімко зростає кількість людей,які приходять на екскурсії Києвом. Дехто після наших подорожей самі стали екскурсоводами,"-розповів в ефірі Радіо Марія Кирило Степанець.

-Ми зараз проводимо екскурсії переважно підземеллями столиці. В планах є створити маршрути для повітряних та водних подорожей.

-У Києві, на Печерську, під час будівництва багатоповерхівки було знайдено невідомий раніше вхід у підземелля. Фахівці заявили,що це була тюрма НКВС. Проте,це початково є один із капонірів Київської фортеці. Вже під час найбільших репресій сталінського періоду-цей об'єкт було перетворено на підземну тюрму. Таких капонірів у столиці було п'ять,чотири із них знищено. Цей об'єкт НКВСівці потім засипали та заклали бетонними плитами.

-В казематах ми побачили чисельні написи на стінах,зокрема і німецькою мовою,а також отвори від куль рушниць та наганів. Коли після смерті Сталіна розпочалася амністія полоненних німців то тюрма перестала діяти і майже пів століття туди не ступала нога людини.





Відгуки

"Дійте та не бійтеся помилок, адже вони мають бути", - отець Петро Тереля

"Дійте та не бійтеся помилок, адже вони мають бути", - отець Петро Тереля

"Сьогодні маємо три фронти: духовний, волонтерський та фронт майбутнього. Перемогти нам допоможе наполегливість", — говорить священник Мукачівської греко-католицької єпархії, адміністратор парафії Пресвятої Євхаристії в селі Верхні Ворота Мукачівського району (Воловецький деканат), отець Петро Тереля.
Зцілення: що треба знати?

Зцілення: що треба знати?

Що таке хвороба та як Бог дивиться на уздоровлення? Третя програма про дари надприродного зцілення. Гість ефіру душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський. Серія катехиз про дари сили.
"Будьмо дітьми Марії, бо від Неї — радість життя.", - отець Андрій Немченко

"Будьмо дітьми Марії, бо від Неї — радість життя.", - отець Андрій Немченко

Про важливість бути дітьми Богородиці розповідає отець-францисканець Андрій Немченко - настоятель Римо-Католицької парафії святого Франциска. Київ (Оболонь). 


"Не залишайтеся на самоті. Просіть про допомогу!, - психолог Мирон Шкробут

"Не залишайтеся на самоті. Просіть про допомогу!, - психолог Мирон Шкробут

Про хронічний стрес та методи самопідтримки дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - християнський практичний психолог, магістр психології, травматерапевт, супервізор, заступник голови Української Асоціації Християнської Психології Мирон Шкробут.
Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

З 1 до 7 вересня 2024 року в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання. Тема цьогорічно заходу: "Бог смартфона".  Про виклики та завдання цієї ініціативи розповідає Анна Додар - працівниця секретаріату Комісії у справах душпастирства молоді, вчителька Салезіянський ліцей "Всесвіт", міста Житомира.