Слухати Радіо

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

"Історія генерала Григоренка, та його шлях від руйнатора храмів до навернення в Христову віру"

Створено: 2017-01-26 00:00:00
Програма: Головред
В черговому випуску програми Головред гостимо редактора часопису "Місіонар" та "Домашня Церква" о. Христофора Ганинця ЧСВВ, та Петра Шкраб'юка - поета, прозаїка, есеїста, літературознавця, історика. Пан Петро розповідає історію навернення генерала Петра Григоренка, особу, яка в молоді роки висаджувала в повітря церкви, а потім покаялась і навернулась до Бога. Яку треба було мати мужність, щоб у старому віці відкрито виступити проти облудлого режиму?

На собі Григоренко відчув, що таке комуністична система доносів. Якось на світанку він несподівано прокинувся і встиг зупинити в дверях свою першу дружину Марію: вона бігла в НКВД на Луб’янку, щоб донести на чоловіка, який, мовляв, отримав зашифрованого листа... А той лист надійшов від старшого брата Івана...
Це було, так би мовити, громадянське прозрівання. І було прозрівання – чи, іншими словами, дозрівання, – релігійне. Воно посилилось у часі війни. Григоренко командував дивізією. Навесні 1945 року цю його дивізію перекидали через Високі Татри на новий напрям. У горах ще білів сніг. На перевалі Григоренко вийшов з машини – і, пише він, “дослівно остовпів, замилуваний незвичайною, небесною, як кажуть, красою. Це було рано-вранці. Сонце ще було десь там за горами, але його промені пробились сюди й освітили якимось чарівним світлом високі стрункі сосни, гірські скелі, сніг, нашу дорогу, що звивалася схилами, військові вози, які неначе застигли на дорозі, і над усім цим – велетенське, блакитне, золотаве небо”.
“Я стояв, дивився, – продовжує Григоренко, – і думка моя – яскрава й чітка – пронизала мій мозок: та хіба можна повірити в те, що така краса з’явилася внаслідок випадкового збігу обставин; повірити в те, що творець усього сущого – випадок! З’явившись, ця думка вже не покидала мене. Спостерігаючи бурхливе чи спокійне, лагідне море, споглядаючи зоряне небо чи безмежні простори полів, я думав: і це також випадковість? І те, що я народився, ходжу, думаю, страждаю – так само випадковість? То для чого я тоді існую?”.

“Наше існування в Україні - це вимір чуда”, - с.Марія Слєпченко

“Наше існування в Україні - це вимір чуда”, - с.Марія Слєпченко

У програмі “Захристія” — сестра Марія Слєпченко з ордену сестер редемптористок кляузурових (затворницьких).
Ця гілка редемптористок в Україні існує лише дев’ять років, і наразі це єдиний монастир редемптористської духовності із затворницьким способом життя.

Під час програми ви дізнаєтеся про шлях реалізації мрії сестри Марії. Як розповідає настоятелька, на початку мало хто вірив, що така спільнота постане в Україні.
Проте одна розмова з монахом-єзуїтом стала вирішальною і зрушила справу з мертвої точки.

Сьогодні сестри мешкають у Львові, будують монастир і з надією дивляться в майбутнє.

2025-07-02 00:00:00
"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

Чергова катехеза від монаха-кармеліта Віталія Козака.
Нагадаємо, отець Віталій вже пів року виголошує цикл катехез на тему «Антропологія святої Едити Штайн».

У цьому випуску слухачі дізнаються, що свята Тереза Бенедикта від Хреста (Едита Штайн) говорить про покликання до материнства та до духовного життя.
Катехит пояснює, чому ми часто помилково ототожнюємо материнство лише з дітонародженням, забуваючи про його глибший духовний вимір.

2025-07-02 00:00:00
"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

До вашої уваги — катехеза монаха-єзуїта, отця Михайла Станчишина.
Отець Михайло вже понад два роки провадить цикл програм під назвою «На шляху до дружби з Ісусом». У черговому випуску він зосереджує увагу слухача на феномені духовного супроводу.

Автор пояснює, хто найперше потребує духовного проводу, і наголошує: саме через супровід можна навести, збудувати й поглибити живу дружбу з Ісусом Христом.

2025-07-01 00:00:00
"Є рани які може зцілити лише Господь", - о.Олександр Халаїм

"Є рани які може зцілити лише Господь", - о.Олександр Халаїм

Катехеза з отцем Олександром Халаїмом покликана допомогти віднайти сенс життя у часи темряви.
У своїх роздумах священник звертається до контексту війни. За його словами, події війни крадуть у нас віру — зокрема через повторювані обіцянки, що «все скоро закінчиться», які не справджуються. Саме такі порожні очікування особливо травмують довіру до добра.
Як чинити, коли емоційні гойдалки розхитують внутрішній мир — слухайте в цій програмі.
2025-06-26 00:00:00
Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Що Церква  навчає про відпочинок? Як відпочивати, щоб не стати жертвою гріха?

Програма "У Ваших намірах" з монахом-францисканцем Андрієм Немченком.
Цього разу священник розмірковує над темою відпочинку. Упродовж програми автор ділиться кількома практичними порадами, як відпочивати в дусі християнської поведінки.
На його думку, відпочинок легко може перерости у пусте марнування часу. Як не стати жертвою власної ліні, замаскованої під «відпочинок», — слухайте у тридцятихвилинній розмові.
2025-06-26 00:00:00