Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Ісус через мене відвідує цей світ. Як далеко я пускаю чи обмежую Христа у своєму життіі? Отець Кшиштоф Бузіковський

Поділитись з друзями
Настоятель Санктуарію Святого Йосифа (м.Гнівань), облат непорочної Діви Марії, отець Кшиштоф Бузіковський про Пресвяте Серце Ісуса.

"Наша бідність, обтяження та гіркота, розпач мають бути принесеними до Ісуса. Бог говорить до людей через пророка: "Вирву із вас камінне серце та заміню його на серце із плоті". Дозвольте Йому створити нове серце.
На одному боці стоїть людство, яке ходило шляхами неправоти, а з іншого боку стоїть Ісус Христос , який має добре серце. І така ситуація вельми напружена навіть сам Ісус називає це розділення - горе, про яке Він говорить не один раз в Євангелії, щоб в людині прокинулося сумління. Отже з однієї сторони стоїть Ісус з відкритим Серце, а з іншої ми, які блукали за своїми прихотями. Він говорить ГОРЕ, закликаючи до пробудження сердець з іншого боку. 

Нам потрібно прокинутися та визнати, що я ходив стежками своєї неправоти. Це трагічна ситуація, адже немає єднання. Ісус тут має серце добре та чутливе на кожну ситуацію мого життя. Він має велику та нескінченну любов у Своєму серці, яка вміє чекати та ніколи не згіршується мною. 

Ісус говорить нам, що завжди є час віддати Мені всі сумніви свого серця. Це говорить Ісус, який один раз взяв твої гріхи, ще до твого народження. Який ніс хрест обтяжений тягарями твоїх гріхів. Тоді він бачив таємниці та сумніви твої, а зараз Господь приходь вдруге через багато років до сучасного покоління, щоб ти ще раз віддав свої гріхи Йому на підставі твого власного рішення.

Тоді, в Страсну П'ятницю, Він добровільно взяв людські гріхи на хрест, який ніс на Своїх плечах. Але тут і зараз нам потрібно вже добровільно віддати Йому свої гріхи. Ісус хоче, щоб я повірив у Його любов та піднести мене із дна гріха. 

Ми зустрічаємо сьогодні багато людей, які не можуть довіритися Його Серцю через сумніви та невір'я в безкінечну любов Бога. Він хоче забрати всі без винятку наші провини та залишити дар Нового Завіту та союзу.

Наша бідність, обтяження та гіркота в устах, розпач мають бути принесеними до Ісуса. Бог говорить до людей через пророка: "Вирву із вас камінне серце та заміню його на серце із плоті". 

Існують сфери та справи, які ми вирішуємо поза Христом та вірою. Бог каже: "Віддай Мені все і звільни місце для Нового Завіту. Я хочу вкласти в твоє серце радість та мир". Ісус хоче від мене взяти те, що гірке та непотрібне.

Ісус хоче через мене відвідувати цей світ. Через мої думки жести та вчинки зменшити темряву та збільшити світло. Як далеко доходить Ісус до місць де буваю я? Тут багато чого залежить від мене бо я є представником Христа. Він хоче, щоб моє серце, уста,руки переносили люобв у це життя, яке за дверима Церкви.


Відгуки

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

ТИ МАЄШ ПОЛЮБИТИ СЕБЕ! Отець Роман Братковський про створення Богом світу та людини

Про створення фізичного світу та людини в циклі програм про Євангеліє Царства. В ефірі священник парафії Преображення Господнього УГКЦ, (с. Преображенка, Дніпропетровська обл) та лідер харизматичної спільноти "Галилея", отець Роман Братковський.
У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

У чому сенс страждань? - розповідає сестра Каміла Кармалюк

Сестра Каміла Кармалюк говорить про страждання. Як навчитися приймати терпіння?
Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Хто такі надзвичайні роздавачі св.Причастя, і чи є вони в Україні?

Продовжуючи тему традиції уділення святого Причастя у Католицькій Церкві, отець Вальдемар Павелець пояснює значення служіння надзвичайних роздавачів Святих Тайн. Священник перераховує умови за яких світська особа може отримати благословення від єпископа на таке важливе служіння. Під час програми дізнаєтеся в якій з українських дієцезій РКЦ присутня така практика.
Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

Виграти в тилу війну за душу. "Допомога в персоні отця Піо, який є живою іконою Ісуса розп'ятого", - брат Сергій Воронюк

"Що я можу зробити сьогодні такого, щоб полегшити страждання людей?". Про актуальність особи отця Піо для Українців сьогодні розповідає брат-капуцин Сергій Воронюк. Програма до 55-ї річниці смерті Святого 23 вересня 2023 року. 
Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

Методика Монтессорі. Виховання цілісної особистості, яка впевнена в собі та знає, як отримувати знання

"Тут педагог знаходиться на рівні з дітьми. Він нічого не розповідає, він не передає знання". Про методику Монтессорі у навчально-виховному процесі розповідає заступник директора з навально-виховної роботи, вчитель біології та екології салезіянського ліцею "ВСЕСВІТ" Антоніна Станішевська. м. Житомир.