Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з Прокатедри св. Олександра (Київ)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Вечірня казка

20:20

Слово на кожен день

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

23:00

У ваших намірах

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

Канікули з «не простим» святим Франциском

Поділитись з друзями
В програмі «Vox populi. Vox Dei» спілкувались про післясмак паломництва «Квіти святого Франциска».               «Такі святі, як Франциск є провокативними, вони повинні в нас викликати реакцію і мають бути таким ідеалом. Думаю, для багатьох, хто брав участь в цьому паломництві, Франциск став такою зіркою, яка буде світити і вказувати напрямок, в якому потрібно йти», - отець Патрик Оліх.  «Ми пробували пізнати, відчути і наблизитись до святого Франциска, перебуваючи в тих місцях, які є менш відомими на широкий загал, але саме тому вони були такими особливими» - керівник паломницької групи Олена Кулигіна.
«Я була в такому паломництві вперше і вдячна за можливість пройти шляхами святого Франциска. Маршрут був дуже продуманий — і маленькі курортні містечка, і усамітнені монастирі в лісі чи горах, і Рим. Мені сподобалося все. Але найбільше я в захваті від Реаттинської долини, де провів багато часу святий Франциск. Там я відчувала мир, благодать, спокій. Бог був у всьому: у храмах, молитвах, каменях, росі, польових квітах. Аж сльози на очі наверталися. Хотілося бути там весь час, настільки це велично і водночас просто. Ніби частинка раю, який Бог створив на землі. Пам'ятаю свої відчуття, коли ми йшли крізь Двері Божого милосердя у базиліці святого Петра в Римі. Люди по черзі несли хрест. Тоді Бог ніби промовив до мене: кожен несе свій хрест, але – лише добровільно. Я йшла і молилася, щоби Бог дав нам сили нести свій хрест на землі, коли допомагаємо батькам, будуємо родину, створюємо щось корисне на роботі, захищаємо Україну і боремося за мир у ній або маємо власні випробування. Там прийшло відчуття, яким даром для нас є Боже милосердя. Якби ми були свідомі цього, жили б щасливішим життям. Пам’ятаю, як хтось із попутників підійшов і узяв у мене хрест, щоб нести далі. Це змусило багато думати про те, чи помічаємо ми, яка ноша на нашому ближньому, чи намагаємося її полегшити», – паломниця Ольга Юркова.

Відгуки

Про багатоцільову допомогу для постраждалих від війни людей в програмі «Радіо Марія»

На жаль, ніхто не може передбачити, коли танки заїдуть саме в твій город, а снаряд влучить саме в твоє вікно. Як і ніхто не попередить, що на порятунок життя залишились лічені дні, а то й години, і що життя в евакуації триватиме не один рік…

Життя та здоров’я на лінії вогню. Медичні проекти Акції «Папа для України»

Постійні стреси, небезпека обстрілів та поранень, загроза від мін та нерозірваних боєприпасів, закриття пунктів первинної медицини, відсутність лікарів… За даними ООН, більше 2 мільйонів жителів Донбасу залишаються без доступу до якісної медичної допомоги.  Акція «Папа для України» вже другий рік поспіль фінансує гуманітарні проекти направлені на медичну допомогу людям, що постраждали від війни на сході країни. В другому ефірі з циклу програм на Радіо Марія, присвячених Акції, йшлося про те, як вдалось допомогти жителям прифронтових регіонів та внутрішнім переселенцям підтримати здоров’я.

Зігріті теплом милосердя Святішого Отця. Ефір перший присвячений Акції «Папа для України»

Перший випуск з циклу програм, присвячених гуманітарній Акції святішого Отця Франциска «Папа для України», розповідає про важливість «тепла» для людини, котра постраждала від війни. Про першочергові завдання, які стояли на цю зиму перед Акцією і про тих, для кого такою потрібною була допомога святішого Отця, у 18 хвилинах ефіру.

Духу Святий, я не знаю Тебе ще. Але хочу пізнати, хочу пізнати Хто Ти?

Важливо повторювати молитву: "Духу Святий, я не знаю Тебе ще. Але хочу пізнати, хочу пізнати Хто Ти? 
Такої молитви нас навчає отець Юрій Зелінський OFMCap в черговій катехезі. 

Корупція і хабарництво - це гріх, який потребує не лише прощення, але й зцілення

Отець Віталій Храбатин в катехезі про соціальну доктрину Церкви, а саме свідоцтво християнина в сучасному світі, порушує тему гріха корупції та хабарництва