Слухати Радіо

11:20

Катехиза

В ефірі

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

Капелан, отець Вячеслав ГРИНЕВИЧ: "Довелося прочитати мамі катехезу про священство, щоб вона відпустила на війну"

В ефірі програми "Не Пісні розмови" священик згадував час проведений у зоні АТО
- За місяць проведений там, я не схуд і не змарнів, досить швидко звик до побуту і іжі.-Розповідає священик.- Я навіть трошки сумую, хоч якби це дивно не звучало, за тим часом. Щось у ньому є виключно чоловіче!
"Ми всі покликані творити чуда", - Христина Каплунська

"Ми всі покликані творити чуда", - Христина Каплунська

У програмі одна із засновниць молодіжного католицького гурту "Кана" - Христина Каплунська.
2025-06-24 00:00:00
Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

Як слова Кузьми Скрябіна "я хотів інакшим бути завжди" спонукали вступити в монастир?

У програмі "У ваших намірах" продовжуємо цикл зустрічей з людьми, які присвятили своє життя Богу. Цього разу історією свого покликання ділиться сестра Уршуля Бистрицька зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
2025-06-18 00:00:00
"Неможливо описати любов Бога до нас, оскільки вона перевищує наше розуміння!" - свідчення  на Меджугорських молитовних зустрічах

"Неможливо описати любов Бога до нас, оскільки вона перевищує наше розуміння!" - свідчення на Меджугорських молитовних зустрічах

7 червня 2025 року відбулася спільна молитва "ЗА МИР" на Меджугорських молитовних зустрічах в Санктуарії Матері Божої Фатімської в Довбиші. Пропонуємо вашій увазі запис свідчень гостей з Меджугор'я: о. Звоніміра Павічіча, настоятеля парафії св. Якова, Терезії Ґажійової зі спільнотою «Світло Марії».
2025-06-13 00:00:00
Навчіться бачити Бога в історії!

Навчіться бачити Бога в історії!

Отець Міхал Бранкевич говорить про суд над живими та мертвими.
2025-06-12 00:00:00
Чому насправді новий храм спричинив хвилю хейту?

Чому насправді новий храм спричинив хвилю хейту?

Архітектурна студія Aranchii Architects представила проєкт храму Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви на Оболоні.
2025-06-12 00:00:00