Говорили про закриття Брам милосердя, а ще, особливу індульгенцію, яку дарувала церква в цей час: прискорена процедура відпущення гріха аборту, полегшення механізму анулювання шлюбу, і т.д...
Були справи, які тягнулися роками! У 21 столітті такого бути НЕ може! В цьому плані церква була НЕКОРЕКТНА по відношенню до своїх діток, гріх церкви проти своїх вірних. Нарешті, це Папу обурило, і він оголосив цей Рік Милосердя. Важливим є те, щоб процес залишався СПРАВЕДЛИВИМ, і не анульовував ДІЙСНІ вінчання!
Уявіть ситуацію. Священик говорить: "Колись освятили мене. Пройшло 10-15 років, я став нещасливий, парафія така мала, а ви такі дурні, а тут дівчина така гарну, і вона пропонує мені зв'язок! То ж, я хочу одружитися на ній, кидаю все, будьте здорові, це наша остання проповідь!" Хто такому буде рукоплескати? Люди будуть плакати, бо молилися за нього. Обуряться! Тобто так, люди хочуть, щоб священик був вірним, а подруги, то хай собі, як хочуть? Але ж це має бути паралель!
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.