A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 133

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/site.php

Line Number: 134

Казкотерапія
Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Рецепти Життя

14:00

Духовні читання

14:20

Головред

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

Казкотерапія

Поділитись з друзями
Створено: 2012-09-20
Передача:
Автор:
Казкотерапія: що це? Які казки можна читати дітям? Чи варто вибирати і «фільтрувати» казки, які можна читати? Що робити з чортовщиною у казках? В якому віці, які казки можна читати? Що означає поділ на авторські та народні казки? Куди віднести міфологію? Що краще: українські народні казки чи казки народів світу? Чому діти, яким читали народні казки, є більш життєрадісними і легше сприймають світ, ідуть на контакт, краще соціалізуються? Про це дізнаєтесь в передачі «Важко бути дитиною» з пані Юлією Бойко.


Казка – їх ми читаємо своїм дітям з самого малечка. Сьогодні психологи пропонують новий напрямок терапії – казкотерапію? Що передбачає ця методика? Казка формує найперші і базові уявлення дитини про добро і зло. Дає дітям міцний фундамент моральності, адже в казці завжди перемагає добро, а зло ніколи не замальовується привабливо. Все це ми відносимо до народних казок, які є медом народної багатовікової мудрості. В даному контексті не варто сприймати слово «мед» виключно як епітет. Тут мається на увазі довгий процес, коли з сотні квітів ми отримуємо краплину бджолярської праці, так із тисячі спостережень та переказів маємо одну казку, багату  народною мудрістю. Авторська казка «уводить» дитину у світосприйняття автора, дитина в такому випадку іде не за принципами і цінностями, в першу чергу, а за особою автора. Важливо зазначити також, що народні казки більш прозоро вибудовані. В них можемо побачити чітку  структуру, де є герой, антигерой, завжди боротьба і перемога над злом. Народні казки в певному сенсі цього слова є схематичними. Ця схематичність дає дитині дуже міцні підвалини розуміння світу, а також народні казки більше провокують дитину до власних фантазій і розвитку мислення, - власне через свою схематичність. Авторські казки не просто вказують дитині шлях, по якому треба іти, але і пропонують авторську форму уявлення. В народних казках дитина сама малює світ барвами, а світ авторської казки вже є розмальований.
Які казки треба давати дітям? Чому книжки з казками мають бути без картинок? Що робити з казками, в яких зло зображено занадто жахливо і лякає дитину? Чому діти, яким читали народні казки, є більш життєрадісними і легше сприймають світ, ідуть на контакт, краще соціалізуються? Про це дізнаєтесь в передачі «Важко бути дитиною» з пані Юлією Бойко.

 

 

Відгуки

Сестра Павла БОБЕР: "Негативні емоції здатні привести до ОНКО"

Сестра Павла БОБЕР: "Негативні емоції здатні привести до ОНКО"

Катехізатор розповідала про емоційні реакції, їх наслідки та про те, як їх уникнути
Дієвий спосіб навчити дитину мислити – змінити ставлення до неї

Дієвий спосіб навчити дитину мислити – змінити ставлення до неї

В новій освітянській програмі Юлія Кравченко доцент кафедри культурології ІФОН НПУ ім. М. Драгоманова презентує новий проект присвячений новим методикам виховання дітей. То ж в першому прем’єрному ефірі про методику «Філософія для дітей» що була створена в 1970-х роках проф. університету Монклер Метью Ліпманом. 

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

ЗОЛОТА Колекція Радіо Марія! - Отець Януш-Марія АНДЖЕЄВСЬКИЙ розповідає про екзорцизм...

Отець Януш-Марія налешить до ордену отців-проповідників (домініканців), був викладачам в інститути релігійних наук святого Фоми Аквінського, духовним отцем у Вищій духовній семінарії у Ворзелі в Україні служив з 1994 до 2013 року, нині служить в Польщі. На Радіо Марія був дуже активним катехитом: Розмови з екзорцистом (27 програм), Діалоги про Великий Піст (10 програм), Недільні читання (близько 40 ефірів), катехези (більше 60 ефірів!)
Марійна катехиза

Марійна катехиза

Про те як Діва Марія допомагає нам у житті і як ми можемо допомогти їй у допомозі нам
Читання 14 травня

Читання 14 травня

Господь не залишає і тут нас сам на сам з нашими стражданнями, які нас спіткають на шляху до Неба, Він посилає Духа Святого, який дасть нам силу. Яку ж таку силу (du/namiv) дасть нам на цьому шляху Дух Святий? Сила (du/namiv)- сила, міць, фортеця, могутність, здатність, можливість, диво, чудотворіння. То невже маюче такі засоби, ми не можемо змиритись й інколи навчитись просто потерпіти?