В конкретній програмі говорили про Церкву, крім того, священик виступив з спеціальною ініціативою, яка на його думку сприятиме справжньому визволенню українського народу
Чи обов'язкова Церква для спасіння? - Задаємо питання отцю Петру, - І так, і ні, - відповідає чернець!, - Якщо людина народилася на безлюдному острові, і не чула про Ісуса, але живе згідно сумління, живе в дусі та істині - то спасіння для неї реальне! Але! Бог запрошує нас побачити ближнього, користати тими дарами спасіння які Він залишив нам в Церкві. Так, що без підтримки Церкви Бог не захоче нас прийняти. Коли святий Августин сперечався з одним чоловіком, який казав, що йому не потрібна Церква, бо він має Бога в середині, я вірю в те, що і ви. я вже є християнин. На це Августин відповів: "Якщо ти не підеш в храм і не станеш посеред наших жіночок, і не заспіваєш фальшиво наших церковних пісень, не відчуєш, як ароматизує піт в Церкві у спеку - не відчуєш Бога. Піт зібраного натовпу - ти не є християнином!" Чому так сказав Августин? Бо той чоловік робив себе ангелом, натомість Сам Бог з любові до нас став Богом що має такий запах, має шкіру, Бог став шкірою. Тому ми маємо це відчути, щоб позбавитися своєї гордині.
Український народ живе бідно, після 11 століття - згадати нема нічого доброго. Не допомогли ні війни, не повстання, ні Богдан Хмельницький, не Іван Мазепа не приїзд Йоанна Павла ІІ! Один з потенційно найсильніших народів - є один з найбідніших. Треба зробити краще повстання ніж війни! Треба зробити щось краще за УПА! Скільки людей емігрує, зубожіє. Кличу вас до повстання, не політичного не мілітарного! Мирного молитовного повстання! Тому закликаю: кожного 13 дня місяці, о 19 годині - беремо Марійний прапор, розарій, свічку, не факел! Йдемо на якийсь Майдан чи площу, і йдемо молитися Розарій. Марія казала у Фатімі говорила, що якщо будете так робити: зупините ІІ Світову війну та Росію. Я вірю Марії!
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.