Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Гіркі жалі

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Хресна Дорога

Кожна жінка раз на рік має відвідати лікаря-гінеколога: аргументи медицини

Поділитись з друзями
Продовжуючи цикл програм про жіноче здоров'я, спілкувалися з лікаркою акушер-гінекологом вищої категорії, кандидаткою медичних наук, асистенткою кафедри акушерства, гінекології та медицини плода - Захурдаєвою Ларисою Дем'янівною. 
У цій програмі ми розмовляли на тему "Медичний огляд жінки у лікаря гінеколога".
Гостя розповіла про стандартний медичний огляд для жінки, циклічність відвідування лікаря та які жінки можуть знаходитися у "групі ризику".
"Здорова жінка відчуває у своєму житті величезну кількість разів циклічні зміни гормонального фону. Ці зміни постійно повторюються, наче по колу, і жінка їх відчуває в усьому організмі: від фізичного до психічного стану, - розповідає лікар акушер-гінеколог. 
- Кожна жінка знає та відчуває, як молочні залози реагують на циклічні зміни, саме тому медичною термінологією їх ще називають "органи мішені". Усі репродуктивні жіночі органи називають органами мішенями.
На жаль, буває, коли багаторазово повторюються циклічні зміни, може виникнути маленьке пошкодження, а з кожним циклом воно ще й може посилюватися. І це вже можемо назвати "патологією".
Якщо жінка проходить бодай один раз у рік медичний огляд, то лікар-гінеколог, виявляючи захворювання на ранній стадії, може швидше та дієвіше допомогти пацієнтці".

Відгуки

"Коли беру Розарій у руку - беру за руку Марію", - Андрій Берекець

"Коли беру Розарій у руку - беру за руку Марію", - Андрій Берекець

 З нагоди публікації книги "Кехарітомене" на українській мові авторства отця Домініка Хмелевського SDB,  спілкувалися з перекладачем Андрієм Берекець. Гість розповів про історію знайомства з отцем Домініком та його книгами. Також у програмі почуєте як потоваришувати з Марією та до чого Вона нас запрошує.

Сучасні чуда святого Антонія: Розповідає отець Віктор Лутковський

Сучасні чуда святого Антонія: Розповідає отець Віктор Лутковський

Настоятель храму святого Станіслава, єпископа та мученика у місті Городок Хмельницької області отець Віктор Лутковський розповів про культ до святого Антонія Падевського та чуда, які за Його заступництвом люди до сьогоднішнього дня отримують.

Отець-мар'янин поділився власним досвідом щоденної молитви до святого Антонія та пояснив, як затоваришувати  зі святим Антонієм.

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

Спілкувалися з Апостольським Адміністратором Мукачівської дієцезії єпископом Миколою Лучком ОР про духовну боротьбу у війні, що відбувається у серці кожного, про події російсько-української війни. Владика розповів як навчитися слухати Господа, пам'ятати, що Він завжди є поруч і наголосив на повноцінному житті все сьогодні.Що зміниться: збільшився розмір мінімальної заробітньої плати і прожиткового мінімуму

Що зміниться: збільшився розмір мінімальної заробітньої плати і прожиткового мінімуму

У вечірній програмі спілкувалися із Галиною Казначей, експертом з питань трудового законодавства, провідним автором та консультантом тижневика "Дебет-кредит". Гостя розповіла про зміни розміру мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2022 рік, повідомляючи на що впливають ці зміни у бухгалтерській площині.
У часі програми говорили про електронні трудові книжки, страховий стаж та як перевірити свій страховий стаж на Електронному порталі Пенсійного фонду України.
Друге пришестя - як бути готовим? Притча Браяна Кавано

Друге пришестя - як бути готовим? Притча Браяна Кавано

Розпочинаючи другий розділ книги "Від серця до серця" Браяна Кавано, читали із сестрою Дам'яною Галущак притчу про важливість іспиту совісті та нашої готовності до Другого пришестя Ісуса Христа. Які запитання ми маємо ставити собі кожного дня, щоб наслідувати Христа?