Слухати Радіо

Зараз в ефірі

21:00

Modus Vivendi

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

Кожна жінка раз на рік має відвідати лікаря-гінеколога: аргументи медицини

Поділитись з друзями
Продовжуючи цикл програм про жіноче здоров'я, спілкувалися з лікаркою акушер-гінекологом вищої категорії, кандидаткою медичних наук, асистенткою кафедри акушерства, гінекології та медицини плода - Захурдаєвою Ларисою Дем'янівною. 
У цій програмі ми розмовляли на тему "Медичний огляд жінки у лікаря гінеколога".
Гостя розповіла про стандартний медичний огляд для жінки, циклічність відвідування лікаря та які жінки можуть знаходитися у "групі ризику".
"Здорова жінка відчуває у своєму житті величезну кількість разів циклічні зміни гормонального фону. Ці зміни постійно повторюються, наче по колу, і жінка їх відчуває в усьому організмі: від фізичного до психічного стану, - розповідає лікар акушер-гінеколог. 
- Кожна жінка знає та відчуває, як молочні залози реагують на циклічні зміни, саме тому медичною термінологією їх ще називають "органи мішені". Усі репродуктивні жіночі органи називають органами мішенями.
На жаль, буває, коли багаторазово повторюються циклічні зміни, може виникнути маленьке пошкодження, а з кожним циклом воно ще й може посилюватися. І це вже можемо назвати "патологією".
Якщо жінка проходить бодай один раз у рік медичний огляд, то лікар-гінеколог, виявляючи захворювання на ранній стадії, може швидше та дієвіше допомогти пацієнтці".

Відгуки

Покрова - свято Богородиці та українських героїв

Покрова - свято Богородиці та українських героїв

Що Україна святкує 14 жовтня? Хто такі герої і чи знаємо ми їх імена? Чому історія нашої країни важка і не завжди однозначна?
У спілкуванні з істориком Віктором Заславським шукали відповіді на ці та інші важливі запитання. Гість назвав імена героїв, яких варто знати нам та вчитися у них любові до України, серед них: Вільгельм Габсбург, Роман Дашкевич, Едвард Козак, генерал Удовиченко.
Про що говорити з Богом на особистій молитві?

Про що говорити з Богом на особистій молитві?

Настоятель санктуарію святого Йосифа у місті Гнівань (Вінницька область), отець Кшиштоф Бузіковський розповідав про любов Бога до нас, молитву як наше спілкування з Господом та чому Бог допускає випробування і страждання в житті кожного.
Притча про братерську любов

Притча про братерську любов

Розпочинаючи новий цикл програм з сестрою Дам'яною Галущак, читали першу притчу Браяна Кавано про двох братів та любов між ними.
Стосунки між рідними бувають різними, але дуже приємно бачити взаємну любов та допомогу між ними.
Любомиру Гузару встановили перший пам'ятник у світі

Любомиру Гузару встановили перший пам'ятник у світі

У вечірній програмі спілкувалися з Тетяною Довгань, координаторкою з медійних питань проекту "Прилучитися до Великого", заступницею директора телеканалу "Доба". Гостя розповіла про відкриття пам'ятника Любомиру Гузару у Вінниці, організацію "Тижня Патріарха Любомира Гузара" та осіб, які долучилися до створення проектів, заходів і скульптури на честь Блаженнішого.
Святі Кирил і Методій - просвітителі слов'ян

Святі Кирил і Методій - просвітителі слов'ян

Сестра Дам'яна Галущак закінчила цикл програм про святих, які зробили вклад у творення Церкви, рівноапостольних Кирила та Методія.