Слухати Радіо

00:30

Катехиза

В ефірі

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

"Коли час посту приносить користь?", - відповідає отець Ілля Мамчак

Що Церква дозволяє та забороняє в час посту? - відповідає ієромонах Студійського уставу монастиря Антонія Печерського, УГКЦ, отець Ілля Мамчак.
Ми виховані в традиції дотримання посту. Василій Великий повчає, що час посту виник разом зі сотворенням людини та був даний ще в Раю. В книзі Буття читаємо, що Бог дозволив людині їсти з будь якого дерева, але була одна заповідь:  "З усякого дерева в саду їстимеш, з дерева ж пізнання добра й зла не їстимеш, бо того самого дня, коли з нього скуштуєш, напевно вмреш." Буття 2: 16-17"

Вивчаючи біблійну історію можемо побачити користь посту. В УГКЦ канон 115 партикулярного права наголошує, що в час посту вірні зобов'язані утриматися від участі в гучних забавах. Церква бере цю рекомендацію зі Святого Письма, адже Господь говорив про піст, як про зречення від чогось. То чому ж ці обмеження існують? Річ у тім, що любов, серед іншого, має в собі виховний аспект. Кожна мама, батько хочуть, щоб діти були добрими та ретельно вибирають їм школу, вчителів, секції тощо. Але найкращим вчителем для людських душ є сам Господь. Він наголошує, що піст має потужну дію для життя, адже наближає нас до Бога.

Ієромонах Студійського уставу монастиря Антонія Печерського, УГКЦ, отець Ілля Мамчак. 

Слухати інші програми

Наслідки війни, травми і їхнє зцілення через Дари Святого Духа - катехеза отця Юрія Зелінського

Наслідки війни, травми і їхнє зцілення через Дари Святого Духа - катехеза отця Юрія Зелінського

Душпастир парафії святого Йосипа міста Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський, розповідає про наслідки війни та шляхи їх зцілення. У програмі він ділиться досвідом і конкретними прикладами боротьби з кризами, які виникають через збройну агресію Росії.
2025-07-08 00:00:00
"Навколо і вперед" роздумуючи над Євангелієм

"Навколо і вперед" роздумуючи над Євангелієм

Визнавати Ісуса перед людьми та робити вчинки згідно з вірою запрошує у катехезі о.Кшиштоф Бузіковський зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії, м.Обухів.
2025-07-07 00:00:00
"Найкраща дорога до святості полягає у щоденній звичайній вірності", -  о. Тарас Фітьо

"Найкраща дорога до святості полягає у щоденній звичайній вірності", - о. Тарас Фітьо

Що означає бути вірним у сучасному світі? Роздуми над чеснотою вірності в подружньому та щоденному житті пропонує отець Тарас Фітьо, душпастир УГКЦ в місті Клагенфурт (Австрія).
2025-07-04 00:00:00
Як Кров Ісуса звільняє і захищає: духовні поради екзорциста - о.Віктор Матушевський

Як Кров Ісуса звільняє і захищає: духовні поради екзорциста - о.Віктор Матушевський

Про силу Крові Ісуса Христа та її захист від злого духа - у програмі з отцем Віктором Матушевським, екзорцистом Київсько-Житомирської дієцезії.
Отець Віктор - настоятель парафії Христа Царя Всесвіту в Києві - ділиться духовним досвідом і пояснює, що означає для християнина Кров Ісуса і як вона діє в щоденному житті.
2025-07-03 00:00:00
Бог вислухає наші прохання і завершить війну, - Тереза Гажійова

Бог вислухає наші прохання і завершить війну, - Тереза Гажійова

Тереза Гажійова зі спільноти «Світло Марії» у Меджуґор’є взяла участь у програмі Радіо Марія, присвяченій 44-й річниці об’явлень Діви Марії, яку нещодавно відзначали в Меджуґор’є.

На цій події були численні українські паломники, а очолив прощу єпископ Ян Собіло.

Тереза наголосила, що ці 44 роки — це час благодаті і надії. Вона прокоментувала останні три послання Богородиці, які були скеровані світу в один день, і заохотила українців не втрачати завзяття у молитві й вірі, що Бог вислухає наші прохання і завершить війну, як це вже було свого часу на Балканах, зокрема в Меджуґор’є, де об’явлення тривають і досі.

2025-07-03 00:00:00