Слухати Радіо

Зараз в ефірі

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафист

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Біблійні читання

04:40

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

"Коли еретик Арій почав нести відверту нісенітницю на соборі - святий Миколай дав йому ляпаса!" - отець Юстин Бойко про шаманів Путіна та моральність політичних ток-шоу

Поділитись з друзями
Створено: 2022-02-19
Передача: Резонанс
Ієромонах УГКЦ отець Юстин Бойко закликав українське суспільство не піддаватися паніці, вірити в Бога і жити повноцінним життям.
Як не втратити віри у час терпінь та загрози широкомасштабного вторгнення, - цікавимося у отця Юстина Бойко?

"Ми як християни маємо бути впевнені, що ми не є самі, ми є з Богом! Треба молитися - молитва залізо ломить! 

Хочу повторити слова очільника УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука, який сказав, що наша молитва буде почута, в це потрібно вірити! 
Це мої відчуття і з цим крокуємо вперед! За 8 років горнила ми змінилися! Навіть Церква змінилася! Маємо крокувати дорогою єдності", - наголосив отець Юстин Бойко.

Багато лідерів думок, серед яких і християни підтримали ляпас відомого жуналіста Юрію Бутусова Нестору Шуфричу на шоу Савіка Шустера. Чи може бути прйнятною християнами така дія журналіста?


"Наведу приклад з історії. У 325 році відбувався Перший Нікейський собор на якому головною темою була ересь Арія. Він був присутній на Соборі, багато говорив.  Коли суперечки вже дійшли до абсурду, і Арій почав говорити асболютну нісенітницю до нього підійшов святий Миколай і дав йому ляпаса!
Думаю, це з тої самої опери", - підсумував отець Юстин Бойко.

Багато говорять про те, що верхівка Кремля активно користується книгою "ГРИМУАР" - середньовічним посібником церемоніальної магії. А нещодавно Путін разом з Міністром оборони РФ паном Шойгу начебто їздив на Тайгу де прийняв участь у ритуалі, який показав схвальність темних сил на війну з Україною. Як боротися з окультністю Кремля? 

"Я на це не звертаю уваги, але з душпастирського досвіду знаю, що люди при владі часто прибігають за допомогою до магів.

Нікого немає, як Бог! Є такий гарний пісноспів взятий з книги пророків на Повечер'ї великій у Східній католицькій церкві, що співається напередодні Різдва і Боговлення: Могутні, покоряйтеся: Бо з нами Бог! Задумуйте задуми, та вони не вдадуться: Бо з нами Бог!  Давайте накази, та вони не здійсняться: Бо з нами Бог!

Ці всі окультні ритуали завжди були присутні в історії світу. Я щиро зізнаюсь, що як богослов дивлюся на це у світлі віри. Якщо людина православна, але користується шаманськими речами  - вона є всередині загублена і не має своєї ідентичності! Тому можна лише уявити, що коїться в серці людини яка задумує війну.

Але я переконаний у Божому промислі!" - підсумував отець Юстин Бойко.

Відгуки

"Коли вирішуємо проблеми - обираймо Бога, а не егоїзм", - отець Петро Франків

"Коли вирішуємо проблеми - обираймо Бога, а не егоїзм", - отець Петро Франків

Отець Петро Франків говорив про силу та міць, які приносять справжнє щастя.
"Сім'я - це Санктуарій життя!" - отець Роман Казьмерчак

"Сім'я - це Санктуарій життя!" - отець Роман Казьмерчак

Настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (село Писарівка, Хмельницька область) отець Роман Казьмерчак продовжує коментар Листа  до сімей написаний святим Йоаном Павлом ІІ.
У чому полягає унікальність методу тлумачення Святого Письма за Філоном Олександрійським?

У чому полягає унікальність методу тлумачення Святого Письма за Філоном Олександрійським?

Отець Сворад Дуда продовжує знайомити наших слухачів з історією духовності. В цій програмі мова йде про відомого містика, теолога та філософа Філона Олександрійського.

Чи був Ісус Христос революціонером?

Чи був Ісус Христос революціонером?

Отець Міхал Бранкевич говорив про Пасхальну містерію. Що це означає?
"З психологією треба бути дуже обережним!" - отець Міхал Бранкевич

"З психологією треба бути дуже обережним!" - отець Міхал Бранкевич

Психологія - набула великої популярності у ХХ століті. Не втратила вона своєї актуальності і сьогодні набувши нових форм у вигляді різноманітних аутотренінгів та мотивуючих курсів. Що про це говорить Церква - розбиралися з отцем Міхалом Бранкевичем.