Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Катехиза продовження

"Коли еретик Арій почав нести відверту нісенітницю на соборі - святий Миколай дав йому ляпаса!" - отець Юстин Бойко про шаманів Путіна та моральність політичних ток-шоу

Поділитись з друзями
Створено: 2022-02-19
Передача: Резонанс
Ієромонах УГКЦ отець Юстин Бойко закликав українське суспільство не піддаватися паніці, вірити в Бога і жити повноцінним життям.
Як не втратити віри у час терпінь та загрози широкомасштабного вторгнення, - цікавимося у отця Юстина Бойко?

"Ми як християни маємо бути впевнені, що ми не є самі, ми є з Богом! Треба молитися - молитва залізо ломить! 

Хочу повторити слова очільника УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука, який сказав, що наша молитва буде почута, в це потрібно вірити! 
Це мої відчуття і з цим крокуємо вперед! За 8 років горнила ми змінилися! Навіть Церква змінилася! Маємо крокувати дорогою єдності", - наголосив отець Юстин Бойко.

Багато лідерів думок, серед яких і християни підтримали ляпас відомого жуналіста Юрію Бутусова Нестору Шуфричу на шоу Савіка Шустера. Чи може бути прйнятною християнами така дія журналіста?


"Наведу приклад з історії. У 325 році відбувався Перший Нікейський собор на якому головною темою була ересь Арія. Він був присутній на Соборі, багато говорив.  Коли суперечки вже дійшли до абсурду, і Арій почав говорити асболютну нісенітницю до нього підійшов святий Миколай і дав йому ляпаса!
Думаю, це з тої самої опери", - підсумував отець Юстин Бойко.

Багато говорять про те, що верхівка Кремля активно користується книгою "ГРИМУАР" - середньовічним посібником церемоніальної магії. А нещодавно Путін разом з Міністром оборони РФ паном Шойгу начебто їздив на Тайгу де прийняв участь у ритуалі, який показав схвальність темних сил на війну з Україною. Як боротися з окультністю Кремля? 

"Я на це не звертаю уваги, але з душпастирського досвіду знаю, що люди при владі часто прибігають за допомогою до магів.

Нікого немає, як Бог! Є такий гарний пісноспів взятий з книги пророків на Повечер'ї великій у Східній католицькій церкві, що співається напередодні Різдва і Боговлення: Могутні, покоряйтеся: Бо з нами Бог! Задумуйте задуми, та вони не вдадуться: Бо з нами Бог!  Давайте накази, та вони не здійсняться: Бо з нами Бог!

Ці всі окультні ритуали завжди були присутні в історії світу. Я щиро зізнаюсь, що як богослов дивлюся на це у світлі віри. Якщо людина православна, але користується шаманськими речами  - вона є всередині загублена і не має своєї ідентичності! Тому можна лише уявити, що коїться в серці людини яка задумує війну.

Але я переконаний у Божому промислі!" - підсумував отець Юстин Бойко.

Відгуки

Отець Мартін Вірковський про свою особливу місію в Гваделупі

Отець Мартін Вірковський про свою особливу місію в Гваделупі

У ці дні отець Мартін Вірковський знаходиться в Гваделупі - шанованому місці яке, передусім, прославила  Богородиця своїми об'явленнями одному з перших християн Мексики Хуану Дієго. Мета послань Діви Марії було примирити два ворожі народи: іспанців з індіанцями.
"Господь хоче начвити нас наново бачити!" - ІІ день реколекцій єпископа-помічника Едварда Кави

"Господь хоче начвити нас наново бачити!" - ІІ день реколекцій єпископа-помічника Едварда Кави

Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава проголошує реколекції у храмі Святого Йоана з Дуклі" що в місті Житомирі. Владика говорив про темряву та новий, духовний зір.
"Найбільшим досягненням дияволу у Світі є те, що він відсунув Бога на другий план", - І день реколекцій єпископа Едварда Кави

"Найбільшим досягненням дияволу у Світі є те, що він відсунув Бога на другий план", - І день реколекцій єпископа Едварда Кави

Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава проголошує реколекції у храмі Святого Йоана з Дуклі" що в місті Житомирі. Тема: О, Боже! Вчини нас знаряддям Твого миру!
Отець Юрій Блажиєвський про історичну роль папства у вірі, Церкві та політиці

Отець Юрій Блажиєвський про історичну роль папства у вірі, Церкві та політиці

Отець Юрій Блажиєвський говорив про Папу Франциска, його вислови та роль Понтифіка у ХХІ столітті у політиці та вірі.
Отець Максим Кролевський про людей, чудеса і шок на війні

Отець Максим Кролевський про людей, чудеса і шок на війні

Капелан УГКЦ, отець Максим Кролевський розповів, що найбільше його вразило на війні загалом та у нещодавно деокупованому Херсоні зокрема.