В Державі Ізраїль нам його представили, як "єврея у вишиванці". Щойно він прилетів після 20-ти років життя з України на Землю Обіцяну, як надяг українську сорочку. - Яка була реакція? - Та, нормальна! - відповідає Олексій, - тут до українців шанобливо відносяться, а я не забуваю країну у якій прожив половину свого життя... Сьогодні він займається написанням блогів на мілітарну тему, окрім того, організовує різні заходу пов'язані з піаром... Наш гість має теологічну освіту, але на певному етапі життя зрозумів, що наразі не може знайти для себе вагомих аргументів існування Бога, хоча і знає Євангеліє не гірше добре воцерковленного християнина...Про життя, арабо-ізраїльську війну, яку довелося побачити Олексію на власні очі та примхи долі в Україні та Святій Землі пішла мова у нашій програмі в рамках Всесвітнього Маріафону!
Останнього краплею, що побудила мене переїхати з рідного Миколаєва стала наступна ситуація. Це був 1998 рік. Я постійно працював, - пригадує історію свого життя Олексій, - Я ніколи не сидів на місці! Я отримував зарплату і навіть вчасно! Але це була така зарплатня, якої ні на що не вистачало! Колись я хотів купити своїй подружці квітку, одну квітку! Продавець сказав, що вона коштує 5 гривень, до зарплати у мене залишалося лише 4... Тоді я сказав своїй майбутній дружині, що ми їдемо з України, бо так жити не можна! Попередньо ми збиралися виїхати до Німеччини, звідки родом була вся моя родина. Але так трапилося, що я потрапив у Сахнутівський клуб, і зрозумів, що єврей має жити на батьківщині, а не мотатися по світу!
На фото (особиста сторінка Олексій С.Желєзнова на FB) з народною артисткою України Адою Роговцевою...
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.