"22 грудня 1996 року в Одесі ми зібрались на вечерю, запалили три свічки за нашою традицією. Одну поставили на стіл, щоб світила всім в домі, другу біля шопки, біля яселок Христових, а третю поставили на вікні, щоб світила всім, хто в дорозі. Божий знак був в тому, що саме в той час, коли ми запалювали свічу на вікні для тих, що блукають, - двері нашого Дому розпахнулись і на порозі стояло шестеро бездомних, абсолютно безпритульних дітей. Я тоді сказав, що мене не цікавить влада світська, бо влада Божа привела їх сюди. Я сказав, що не вийду, доки цей Дім Божий не буде промінювати світлом" - салезіанин, отець Олександр-Август Чумаков про започаткування "Світлого Дому" в Одесі.
На своїй сторінці у ФБ отець Олександр сьогодні написав: "Вітаю всіх нас, хто дотримується юліанського календаря, зі Святом Непорочного Зачаття Богородиці Святою Анною. Цей день, як його називав Святий Іван Боско, є днем здійснення наших головних і найглибших сподівань.
Сьогодні досвідчив декілька неймовірних чудових несподіванок... Такою явною була присутність Пренепорочної чеснішої Херувимів і незрівнянно славнішої Серафимів! Так само і у тому, що пані Тетяна Калініченко запросила мене в Радіо-Марія розповісти на "Вокс-пополі" про салезіянський ораторіо, який властиво був заснований Святим Іваном Боско саме в цей день у 1846 році. Не знаю, як воно пішло після довгої перерви, але - бачте! - наявний результат ваших молитов і жертовності: я вже знову був в ефірі! Дякую всім вам, дорогі мої друзі і духовні діти за вашу посвяченість і за те, що боретеся разом зі мною за моє повернення до бойових лав. Приснодіва віддячить і я ще послужу. Люблю неймовірно! Будьте з Богом і Пресвятою!".
Відгуки
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.