Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

Композитор Віталій Казнодій запрошує на благодійний концерт: «Ми створимо атмосферу добра своїм співом»

Поділитись з друзями

Для всіх, хто хоче подарувати дітям дитинство. «Найчастіше ми займаємось дітьми соціально важких сімей і це наше найважливіше спрямування. Це діти з різних обставин життєвих, найчастіше це занедбані діти, чи з родин в яких діти не можуть досвідчувати простих звичайних радостей дитинства… 

Також чекаємо сьогодні групу дітей, від Християнської Служби Порятунку до нас приїздять діти з сірої зони… Ми покликані бути милосердними в своєму повсякденні. Мене дуже вражає коли хтось хоче ділитися, бо тоді він стає свідком Ісуса Христа… Я від будинку святого Мартіна дякую, що Inspiratum наші такі близькі друзі, будуть в Києві розповідати про Фастів» – Отець Михайло Романів. 

Благодійний концерт хору Inspiratum в підтримку дітей будинку святого Мартіна де Порез відбудеться 13 травня о19:00 в костелі святого Олександра. 


Відгуки

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Яку чесноту ви найбільше цінуєте у священниках?

Яку чесноту ви найбільше цінуєте у священниках?

Яку чесноту ви найбільше цінуєте у священниках? Цікавляться у слухачів ведучі Сергій Іваницький та Іванна Криворучко.
Для перемоги потрібно більше молитви, посту та навернень!

Для перемоги потрібно більше молитви, посту та навернень!

В ефірі програми "Голос народу. Голос Божий" ми поставили запитання слухачам: Що потрібно зробити християнам, щоб війна швидше скінчилась? З-поміж різних достатньо цікавих відповідей звучали дійсно вражаючі історії.
Олексій Желєзнов про досвід воєн Ізраїля та майбутнього України

Олексій Желєзнов про досвід воєн Ізраїля та майбутнього України

Уродженець Миколаєва, а зараз відомий блогер з Держави Ізраїль пан Олексій Желєзнов розповідає про досвід арабо-ізраїльських воєн на тлі російсько-українського масштабного протистояння.