Слухати Радіо

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

"Комунізм приніс нам тоталітаризм обраних груп людей", - отець Міхал Бранкевич

З отцем Міхалом Бранкевичем говоримо про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні та окупацію Радянським Союзом країн Східної Європи.
Після перемоги у Другій світовій війні союзники поділили між собою Європу на зони впливу, внаслідок чого багато країн Східної Європи та країни Балтії опинились під владою радянського комуністичного режиму.
"Бог не сотворив нас для того, щоб ми вмирали", - о.Міхал Бранкевич

"Бог не сотворив нас для того, щоб ми вмирали", - о.Міхал Бранкевич

Що єднає земну й небесну Церкву? Чому святі, будучи в Небі, можуть випрошувати благодаті для нас? Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», продовжує цикл катехиз про сопричастя Святих, яке допомагає нам вірити у вічне життя, та у цій програмі знайомить із трьома станами Церкви.
2026-05-12 00:00:00
Чому Богородиця об'являється дітям?

Чому Богородиця об'являється дітям?

У програмі "У ваших намірах" говоримо про дітей як невинних чистих свідків, які мають дар бачити і чути світ без раціонального підходу до дійсності, разом з о.Міхалем Бранкевичем, духівним наставником дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» . Священник зауважує: "Віру у надприродню дійсність дитина сама собі не може придумати. Простота дитини дозволяє засоромитися усім розумним і мудрим людям цього світу. Діти передають правду про сучасний світ".
2026-05-12 00:00:00
«Навіть сатаністи часто мають глибше переконання у реальній присутності Христа в Євхаристії, ніж деякі охрещені», — о. Андрій Немченко

«Навіть сатаністи часто мають глибше переконання у реальній присутності Христа в Євхаристії, ніж деякі охрещені», — о. Андрій Немченко

«Профанація Найсвятіших Тайн відбувається тоді, коли людина усвідомлює, що Євхаристія є справжнім Тілом Христа, але свідомо прагне її зневажити або використати для блюзнірства», — говорить отець Андрій Немченко у програмі «У ваших намірах» на «Радіо Марія». «Автор пояснює, чи може священик у стані смертного гріха служити Святу Месу, чому сатаністи викрадають Пресвяті Дари та чи стає негідне прийняття Причастя гріхом для людини».
2026-05-07 00:00:00
Травень — місяць Пресвятої Богородиці: історія Лоретанської літанії та сила молитви

Травень — місяць Пресвятої Богородиці: історія Лоретанської літанії та сила молитви

Травень — це особливий час у літургійному році, коли вся природа оживає, а віряни збираються на травневі молебні, щоб прославити Божу Матір. Дізнайтеся про походження назви Лоретанської літанії, таємницю Святого Будиночка в Італії та значення титулів, якими ми вшановуємо Марію у ці весняні дні.
2026-05-06 00:00:00
Те, що святе, - для тих, хто святий

Те, що святе, - для тих, хто святий

"Часто ми можемо роздумувати, а що буде після смерті? Сопричастя святих допомагає вірити у прославлення Бога Церквою в Небі та благодать великої радості спілкування з Богом віч-на-віч", - о.Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» заохочує звернути увагу на наш Нікейський і Апостольський Символ віри, який запрошує до визнання сопричастя святих, що допомагає досвідчити любов Христа і передати її світу далі.
2026-05-05 00:00:00