3-го травня 1900 року народився видатний український актор. Згадуємо нелегку долю, характер, звички, і фантастичне відчуття гумору Миколи Федоровича з народним артистом України Анатолієм Несторовичем ПАЛАМАРЕНКОМ
Легендарний керівник театру імені Івана Франка Гнат ЮРА, наказав рідним нікуди з дому не випускати Миколу Федоровича. Всі знали його схильність випити, а скоро відповідальний спектакль. Невгамовний Яковченко не міг всидіти вдома. Рідні поховали його одяг, замкнули двері. Так він і сидів. Поки десь не знайшов гвіздка, не розковиряв замок, накинув на себе якогось халату, на ноги тапочки. Та ось біда! На вулиці лютий, мороз! Тільки Яковченко привідкриє двері - а там купа народу йде. Так він і стояв, аж поки не махнув рукою, та й не вибіг у двір, а там на зустріч народний артист Михайло Задніпровський йде. Шикарний мужчина! Високий, в гарному пальто, шапка з видри, побачивши в халаті Яковченка, він красивим голосом з радістю привітав його: "О, Коля! Ну розкажи, як там, що нового? Як ти, як театр?". Микола Федорович окинув його оком, і мигом відповів: "Лєтом, лєтом пагаварім!"
Говоримо про урочистість Благовіщення та його сакральне значення для кожного християнина.
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.